• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna výfuku
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Palic
Tuesday 21 February 2006 - 15:04:30 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
qpc: to neni spatny napad, tahnout od predu dozadu dve roury, ale jak to vyresit s lambdou a s katem?

ne ja to tak koupil, to byl nejakej umelec.........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
doktor
Wednesday 22 February 2006 - 00:21:27 Citovat
Host
Palic napsal ...
qpc: to neni spatny napad, tahnout od predu dozadu dve roury, ale jak to vyresit s lambdou a s katem?

ne ja to tak koupil, to byl nejakej umelec.........

a co takle udel dvotý koncovky? tím myslím na každou stranu, když tak rád svařuješ, tak by to pro tebe neměl být takovej problém. co ty na to?
Palic
Wednesday 22 February 2006 - 07:27:58 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
no problem by to nebyl, jde jen oo misto pod autem......
a dalsi vec je ze bych to rad udelal z nerezu, ale problem cislo jedna je ze nemam argon, a problem cislo dve nerezovej drat........... a pak uz jen ten nerez.......
a posledni nedulezita vec je ohybacka trubek...... ale jinak jsem vybavenej........ udelam to podone jako to ma riwalu a lib, jen stim rozdilem ze koupim dve samostatne koncovka ao tech to povedu dal ke spoji nebudu je spojovat hned.............

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Gizmo_CZ
Saturday 15 April 2006 - 09:26:04 Citovat
Host
Mě se teď pokazil střední díl, ale kdyby se mi rozbil ten koncový díl, tak se na to vykašlu a navařím tam místo toho "jen" kus trubky!!! Ten koncový díl (jak mi bylo řečeno tady a i po mích zkušenostech) tam vůbec nemusí být! Auto má zvuk stejný a jede líp __;
pavelč
Saturday 15 April 2006 - 10:03:29 Citovat
Host
ten nerez není až tak velký problém, ale také moc nevdrží. musel bas koupit nějaký žárupevný a stejně zůstává problém prudkých změn materiálu. ten nerezovej drát a argon je v pohodě, případně jde použít nerezová elektroda. jsem svářeč v argonu, ale já osobně výfuky měním (bosal). četl jsem tu někde, že vydrží jen 2,5-3 roky. nevím co kdo očekává víc, podle mne je výfuk, stejně jako baterka nebo pneu, jen spotřební materiál.
qpc
Saturday 15 April 2006 - 10:20:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pavelč napsal ...

ten nerez není až tak velký problém, ale také moc nevdrží. musel bas koupit nějaký žárupevný a stejně zůstává problém prudkých změn materiálu. ten nerezovej drát a argon je v pohodě, případně jde použít nerezová elektroda. jsem svářeč v argonu, ale já osobně výfuky měním (bosal). četl jsem tu někde, že vydrží jen 2,5-3 roky. nevím co kdo očekává víc, podle mne je výfuk, stejně jako baterka nebo pneu, jen spotřební materiál.


..pro ty co jezdej pořád je to rozumná doba,ale pro ty co najedou 10-15t ročně to je celkem řacha,protože člověk tak nějak bilancuje kolik s tim najel,ale v tomto připadě jde spíše o čas,ta koroze ošklivá nás furt žene ..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


macil
Saturday 15 April 2006 - 10:37:52 Citovat
Host
Cca mesiac dozadu som menil na Astre stred a koniec. Dával som Bosal, ale čo tu čítam, tak pomaly ani neviem, či nemám ľutovať. Ten originál s logom GM tam vydržal 9 rokov, ale 7 z toho to jazdilo vo Švajčiarsku, tak možno preto.
Gizmo_CZ
Saturday 15 April 2006 - 10:48:20 Citovat
Host
macil napsal ...

Cca mesiac dozadu som menil na Astre stred a koniec. Dával som Bosal, ale čo tu čítam, tak pomaly ani neviem, či nemám ľutovať. Ten originál s logom GM tam vydržal 9 rokov, ale 7 z toho to jazdilo vo Švajčiarsku, tak možno preto.


Taky jsem tam měl GM vydržel 6 roků! (střední díl odporoučela se trubka v ohybu u LZ kola jinak ten prostřední díl GM je v perfektním stavu je škoda to vyhodit kdyby se sehnala "jen ta trubka" tak je ten díl jako nový!! __;
macil
Saturday 15 April 2006 - 11:54:32 Citovat
Host
Mne odhnila tá trubka tesne pred koncovým dielom. Ten by možno ešte tak rok vydržal. Vonkajší plášť už síce bol naprach, ale ešte to nefučalo. Bol som vo firme, kde robia výfuky, chcel som na ten odhnitý koniec navariť zdravý kus. Povedali, že síce nie je problém, ale o chvíľu by mi to aj tak odpadlo o kúsok ďalej, pretože zvnútra to už bude prehrdzavené, že 9 rokov na originál je tak akurát na výmenu. Tak som to vymenil všetko. Uvidím, koľko ten Bosal vydrží.
Anonymní
Saturday 15 April 2006 - 19:51:46 Citovat
Host
Mě prasknul střední díl u konce na VB 2.5 V6 a řvalo to jako kráva a když se motor vytočil nad 4000 otáček tak ještě k tomu tak divně syčelo.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1674 sec,0.1201 z toho dotazů.