• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stahování oken
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pr»ka
Friday 27 May 2005 - 12:55:33 Citovat
Host
xroll sorry ,teď na to koukám jeątě jednou a já myslel ,ľe je tvůj přízpěvek a koukám,ľe ty jsi to opsal z nějakého časopisu nebo co,tak jeątě jednou omluva ,někdy taky ku*rva rychleji píąu neľ myslím
fedas
Friday 27 May 2005 - 16:11:01 Citovat
Host
2 Riwal:
2anonym:pokud das origo motorky ,tak by to jet melo,jestli jsem to dobre vycet ze schematu,protoze tyhle motorky by meli mit aut. dojezd,jinak na nejaky univerzaly bych ty mikrospinace rozhodne nepripojoval(jedine pres relatka),protoze proudovy odber motorku nekolikrat prevysuje jmenovity proud toho spinace
Anonymní
Friday 27 May 2005 - 17:24:19 Citovat
Host
dekuju
Tomáą
Friday 03 June 2005 - 14:34:43 Citovat
Host
...nestačí pouze z vrakáče sehnat motorek a "tlačítka" a pouze to "napíchnout" do rozvedených konektorů??? Není náhodou kabeláľ u vąech výbav Opla stejná???
benji
Friday 03 June 2005 - 15:19:49 Citovat
Host
Moľná by to stačilo.
Ale rozhodně kabeláľ u vąech modelů není stejná. Po osobních zkuąenostech s montáľí PC si dovolím tvrdit, ľe kabeláľ se liąí kus od kusu, i Andrej z toho byl divokej.
klubo
Friday 03 June 2005 - 17:55:12 Citovat
Host
idální je koupit motorky, tlačítka a dveřní svazky...to by mělo stačit...od dveří dál by to mělo bejt připravený
Tomáą
Friday 10 June 2005 - 11:36:56 Citovat
Host
...právě jsem se naątval a na vrakáči objednal díly na el. stah. oken na VeBe 99... zkusím to předělat... vąe nafotím a dám vědět pro případ, ľe někoho ta ąvihadla taky ątvou...
Máca
Tuesday 14 June 2005 - 09:30:52 Citovat
Host
Ahoj, tak sje si koupil motorky na ovládání oken, spínače a mohl jsem si jako bonus vyndat elektriku.
Měl jsem radost, ľe nebudu mít tolik práce a ejhle. Konektory u řadící páky OK, ale u dveří mám jiné kulaté mnohopinové.

Můľe mi někdo s jistotou říct, jestli kdyľ mám tu elektriku u řádící páky, vedou mi dráty aľ k tomu kulatýmu konektru, co jsou na ně napojeny dveře. Ve dveřích nic nemám.
Má někdo zapojení konetoru na těch motůrkách. Moc dík za poslání jakýchkoli informací (marcel.zahradnik@tiscali.cz)
Yper
Wednesday 15 June 2005 - 08:48:48 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Máca: kolik jsi za ty motůrky,stahovací mechanismus skla a spínače zaplatil?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Máca
Friday 17 June 2005 - 09:54:04 Citovat
Host
Ahoj, vrakoviątě Plzeň Litice, dobrej Týpek, dá se mluvit i o ceně, Cena motorky, spínače i s tou umělou hmotou okolo řadící páky a elektrika jako bonus - celkem 2500,- podle mě dobrá cena - levnějc jsem nenaąel -telefon : 608242464

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1635 sec,0.1332 z toho dotazů.