• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vnitřní cirkulace
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jatro
Saturday 21 May 2005 - 17:05:05 Citovat
Host
Astra F bez klimy 1995.Ten motorek jsen naąel,ale nepřiąel jak ho vytáhnout.Nehne se -je asi K.O.A taky bych rád věděl jak ho posléze vytáhnout z toho spínače na palubce(pokud moľno bez kompletní demontáľe).Za kaľdou radu předem děkuji. 2
freez
Sunday 22 May 2005 - 21:47:53 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jatro:prosimtě nějak sem to nepochopil,co si neąel kde si naąel,jakej motorek,vo co de ?asi mi to nějak uniklo

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Jatro
Monday 23 May 2005 - 09:03:11 Citovat
Host
Myslel jsem ten motorek(nebo co to je) co otevírá a uzavírá tu klapku pro vnitřní cirkulaci.Nevím jak ho dostat ven.Rozhýbat to neąlo
freez
Monday 23 May 2005 - 10:37:24 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jatro:a zkouąel si růčo zatlačit na lopatky tý klapy jestli se stím dá hnout ty lopatky ovládá nějak ten podtlak vede do toho hadička přes to tlačko co je na panelu v autě to budeą muset vyndat taky ,celej panel ten motor nech bejt kdyľ nastartujeą auto vlez si do něj dej hlavu k tomu tlačku a jak ho budeą mačkat tak usliąíą takový nacucnutí a to musí tu klapu otevřít jestji ne tak kontrola jestli neutíká ten podtlek nějakou trhlinou v hadičce ,ale jinak bude to tlaąko s ventilem v háji to bude asi ono tu klapu si můľeą otevřít růčo ale nesmíą pak mačkat to tlačko ona zůstane otevřená.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Jatro
Monday 23 May 2005 - 11:37:20 Citovat
Host
Tak Ti moc dik,ale neľ rozdělat celý panel,tak to asi přeľiju i bez toho.Díky moc
freez
Monday 23 May 2005 - 13:53:37 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jatro:já sem si to taky jen otevřel růčo a zatim to neřeąim není čas já to stejně zas tak nepouľívám a pokud ti to jinde nefičí tak na to hod bobek

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Jatro
Monday 23 May 2005 - 17:54:10 Citovat
Host
Freez---Odpoledne jsem to okouknul a zjístil jsem prodřenou hadičku od motoru vedoucí pod vloľku filtru nasavaného vzduchu do auta.Zítra ji vyměním a třeba to bude O.K.Teď je to v poloze(ta klapka),nasávaní z venku a jak jsi říkal přepnout,tak to nedrľí(vľdy se to vrací do polohy nas.z venku.Nebo jsem to ąpatně pochopil.
freez
Monday 23 May 2005 - 18:12:04 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
jatro:no to je dobře ľe to saje z venku jinak by si tam měl za chvíli finský jázně pokud bys zapnul topení a tak,mlľili by se ti okna .Jinak samo ľe ta klapa v tý poloze zavřeno nedrľí protoľe tam máą díru a neudrľí to podtlak aľ jí vyměníą tak pak se uvidí jestli není v cudu i ten spínač jo a musíą to zkouąet s nastartovanim motorem jinak to moc nemaká

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Jatro
Monday 23 May 2005 - 18:21:46 Citovat
Host
Freez.........Jo tak teď jsem plně v obraze a určitě to bude tou hadičkou(doufám).DIk a měj se!!!!!!!!!
Jatro
Wednesday 25 May 2005 - 12:17:52 Citovat
Host
Dnes jsem vyměnil podtlakovou hadičku v motorovém prostoru a klapa se ani nehla.Rozdělal jsem středový panel,skontroloval vypínač ,veąkeré vedení vzduchu a nic jsem nenaąąel.Kdyľ jsem to vąe sloľil,tak jsen to zkusil zapnout a ta klapa se pomalu zvedá.Ale celá se otevře tak za 10-15 sekund.Je to normální??Neměla by vystřelit okamľitě aľ nadoraz? _legion2

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1391 sec,0.1057 z toho dotazů.