• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
neorigoą rádio - displej
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dino
Tuesday 17 May 2005 - 19:41:51 Citovat
Host
ahoj, vím, ľe uľ se to tu probíralo, ale učel mého dotazu není zprovoznit displej, vím, ľe jen redukce a jen sony. Já mám dva dotazy:

1) nové neorigoą rádio mi dělá neplechu, pokaľdé kdyľ po pár minutách vlezu do auta, a zapnu rádio tak veąkeré nastavení rádia, jako jsou stanice, bass, atd.. jsou pryč a musim nastavit vąechno znova a znova, taky mi to začlo dělat to, ľe jak otevřu dveře auta, pípá mi to v autě jako kdyľ nechám něco zaplýho bez klíčku, např. světla atd.. a přitom je vąechno totálně vypnutý, taky sem si vąiml, ľe kdyľ strčím klíč do zapalovní a otočím s ním, tak se rádio zapne, vysune se CD a vypne se to je děs co?

2) za druhé bych se chtěl zeptat, zda jde nějak udělat, aby se mi na displeji (vectra objevil datum i při zapnutém rádiu, aby tam nebyl při zapnutym jen čas a teplota

za případné reakce a rady mooooc děkuji
Mongoose
Tuesday 17 May 2005 - 19:50:40 Citovat
Host
Tak tohle se mi stallo taky. Neorigoą rádio, kolísavé pískání při otevření dvěří spojené s nesmysly na displeji rádia. Mají to v těch oplech nějak na pytel. Zatím jezdím s origem, na kterém, protoľe je to auto dovezené z JP, chytnu jen impuls. Frekvence od 79 - 90 FM... MASAKR.. Scvoknu...
Anonymní
Tuesday 17 May 2005 - 20:03:15 Citovat
Host
Ale ne ten displej neumí zobrazit RDS kdyľ je tam jiný rádio, tak nezobrazí nic, jen mě zajímá, jak docílit toho aby tam svítil alespoň datum, nevim jestli se vyjadřuu přesně. Jinak stanice chytnu vąechny a v pohodě, jen mě trápí to neuchování dat a pípání kdyľ odcházím..
Dino
Anonymní
Tuesday 17 May 2005 - 20:06:08 Citovat
Host
MĚL JSEM TEN SAMEJ PROBLÉM A PŘEHODIL JSEM ®LUTEJ DRÁT ZA ČERVENEJ
tira
Tuesday 17 May 2005 - 23:08:01 Citovat
Host
to Dino:

ad1) Aby se ti ukládali stanice atd. musíą, jak píąe anonym nade mnou, přehodit ľlutý drátek (trvalé napájení) s červeným. Pípát ti to začne kdyľ vyndáą klíček ze zapalování (asi tak po cca 5s, myslím) a tím tě upozorňuje na "nezabezpečené rádio". Stačí sejmout čelní panel rádia (tatranku), pokud to jde. S tím posledním problémem nevím. Já kdyľ zapnu zapalování, tak se mi akorát zapne rádio a CDlo zůstane uvnitř.

ad2) Datum se ti tam bude ukazovat jen v případě kdyľ odpojíą světle modrý drátek, ale tím pádem budeą hůř příjmat stanice, poněvadľ si odpojíą napájení k zesilovači antény.
Anonymní
Wednesday 18 May 2005 - 09:16:55 Citovat
Host
ok chlapi zkusím to..
Dino
mates
Wednesday 18 May 2005 - 10:55:21 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Čest, nevím, jak u Vectry, ale u OmeBe mám neorig. Kenwooda, propojenýho s displejem a na Omegáckým displeji to píąe i RDS... Nevím jak je to propojený, neptejte se mě, bo sem to nedělal. Kdyľtak to můľem na nějakým srazu kuchnout... .
To byl vtip...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
opel.vectra
Wednesday 18 May 2005 - 11:02:49 Citovat
Host
No io, je videt, kde je vata, ze io Mates?
Anonymní
Wednesday 18 May 2005 - 11:56:05 Citovat
Host
M.zalesak vlastne jsi nas namlsal a vykaąlal ses na nas
mates
Wednesday 18 May 2005 - 15:28:41 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
2opel.vectra: NE*ER!!! _legion
2anonym: nevykaąlal, já uľ to tak koupil. Fakt netuąím, jak je to tam propojený, jen vím, ľe to jde (teda u Omegy). Prý je to ale onanie, snad nějaká propojka za ba»och...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1287 sec,0.1011 z toho dotazů.