• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hladina paliva v nádrři
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Happy
Friday 22 April 2005 - 18:17:14
Host
A jsem tu opět s daląím "intelignentím" dotazem. Vím, ľe kdyľ se jezdí s téměř prázdnou nádrľí, tak to můľe poąkodit palivové čerpadlo, ale větąinou tak jezdím - pąąąt, nenadávat A vąiml jsem si, ľe kdyľ vezmu tak půlku nádrľe, tak se motor trochu uklidní - je tiąąí a odspod to líp bere. Je to subjektivní pocit, nebo je moľné, ľe je to něčím způsobené?
riwal
Friday 22 April 2005 - 20:03:00
Host
Ty ąamane
abc
Friday 22 April 2005 - 20:25:26
Host
jedině,ľe tam máą vodu a kdyľ tam cinkneą benzin,motor ti děkuje..
Happy
Friday 22 April 2005 - 20:35:20
Host
Já to tuąil, já to tuąil
vvdd
Friday 22 April 2005 - 22:41:57
Host
Natankuj plnou, do kuftu tři kanďáky a bude ti to lítat!
Teď váľně. Téměř prázdná nádrľ čerpadlu nevadí, protoľe je stejně pořád plný benzínu a ľe bys jezdil vyloľeně do sucha přískokem vpřed je nesmysl. Kdyľ je prázdná nádrľ, jev ní vzduch, v něm vlhkost, která se sráľí na stěnách nádrľe a stéká na dno. Kdyľ auto nasaje vodu, začne zlobit příąerně, nebo nejede vůbec. S mnoľstvím benzínu v nádrľi bych výkon motoru nespojoval.
klubo
Saturday 23 April 2005 - 09:25:34
Host
je moľný ľe máą nějakej kal v nádrľi a kdyľ tam je álo paliva tak toho jde hodně do motoru, kdyľ máľ půl nádrľe tak se to zředí a jede to líp....muj názor
Happy
Saturday 23 April 2005 - 10:55:45
Host
aha, díky za názory - taky jsem si vąimnul, ľe kdyľ mám v nádrľi víc benzínu a otevřu ji, tak nic, ale jak je ho tam málo, a otevírám jí, tak ....puffffff ...je natlakovaná.
Jeątě k tomu čerpadlu - někde jsem četl, ľe pod 10 litrů se nedoporučuje jezdit, protoľe to čerpadlo je ponorné a chladí ho benzín v nádrľi - kole dokola, kdyľ je ponořené. Jinak ľe se můľe přehřívat. Já to slyąel, já si to nevymyslel. Proto jsem to psal.
S tím kalem - moľná ano. Kaľdopádně, kdyľ mám beznínu málo, a rozjíľdím se na jedničku, začně z motoru cinkání. Kdyľ natankuju, úplně to zmizí. Je to hrozné čarování já vím, ale děje se tak pořád.
Vodník
Saturday 23 April 2005 - 23:11:29
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Happy, to je zajímavé, co tu píąeą. Já tedy mám 2,5 TD a dělá to brikule: chcípne si v plné jízdě a znovu nastartuje, aľ kdyľ si vykouřím cigaretu, ne dřív. A taky jen při stavu nafty v nádrľi někde kolem 15 litrů - najdi si vlákno "2,5 TD chcípe", tam to popisuju. A začalo to po výměně palivového čerpadla. Mimochodem: jsem právě na té hladince a dneska ráno jsem nenastartoval. Parkuji lehýnce čumákem do kopečka. Musel jsem ji nechat sklouznout samospádem a pootočit bokem proti svahu, pak chytla natoąup!
mates
Wednesday 27 April 2005 - 11:58:03
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Čau,
sakrasakra, to měl známej u OmeBe 2,5 TD kombi - pod 20 litrů v nádrľi auto nejelo a nestartovalo... Bylo to nějaký pomocný čerpadlo v nádrľi, či tak nějak. Tam bude asi zakopaná sabaka.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Vodník
Thursday 28 April 2005 - 01:42:09
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Tak tak, m.zalesaku. Pomocný nebo podávací čerpadlo, tuąím. A bojim bojim, ľe je to drahý. Esli to nejsou nějaké ty hadičky nebo sací koą. Dovím se zítra...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2001 sec,0.1347 z toho dotazů.