• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tempomat na 2.0 16V 96
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Email
Wednesday 06 October 2004 - 09:08:54
Host
zdar koumaci,,, nevite nahodou jestli lze nejak za slusnou cenu dodelat tempomat na omegu b caravan viz predmet, ma to palubni komp - teda pokud to nejak pomuze,,, a taky by me zajimalo jak je to u tempomatu se spotrebou, vyssi nizsi o kolik... dik roman omega b
riwal
Wednesday 06 October 2004 - 09:38:32
Host
Pokud máą elektronický plyn, tak je to jednoduąąí u mechanickýho musíą dávat akční člen a tím se to prodraľí a pak potřebujeą "uľ jen pár maličkostí". Spotřeba při jízdě s tempomatem vzrůstá o 1-2 litry.
NIO
Wednesday 06 October 2004 - 19:47:54
Host
vetsinou untohoto motoru musis dodelat vse . a to vcetne jednotky a serva a neni to zrovna malo penez, Spotreba se ruzni. pokud si to vyzkousis na momentalce na pocitaci tak uvidis ze spotreba je o min 1-2 litry nizsi napr pri jizde po dalnici.
riwal
Thursday 07 October 2004 - 07:08:09
Host
Zdar NIO, s tempomatem je niľąí spotřeba jo? To je teda Opel dobrej, měl jsem Mazdu 626 GTI 2.0 16V a ta chodila s tempomatem minimálně o litr veją. A po dálnici kdyľ jem zaaretoval 180 nebo 200 ta se to v bandě jen točilo . No to je extrém, ale fakt to chlastalo víc, jak jsem psal, tak jsem vycházel z toho, ľe to bude u vąech stejný a ejhle není.
NIO
Friday 08 October 2004 - 20:26:19
Host
ja to mam ze sve vebe. a kamosoj astra jezdi v prumeru taky za vic. samo ze pokud je nekde kopec tak to tam temp nahuli ale prumerku mame o dost mensi nez nase stare tezke nohy.
Anonymous
Tuesday 26 October 2004 - 08:59:38
Host
d
Petr Půlpán
Tuesday 26 October 2004 - 09:03:27
Host
Montáľ tempomatu do OB 2,016V zabere maximálně 3/4 hodiny. Základním předpokladem je mít ve voze tu správnou elektroinstalaci.(pozná se to podle volného konektoru u pravého předního podběhu).Potom stačí pouze namntovat servopohon,páčku pod volant a snímač ke spojkovému pedálu.Řeąil jsem to x-krát.
Anonymous
Sunday 21 November 2004 - 02:05:07
Host
Mozte mi prosim povedat na kolko by ta kompletna montaz vysla?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1896 sec,0.1564 z toho dotazů.