• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tlumič
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdeněk
Friday 20 April 2012 - 15:12:07 Citovat
Host
Dobrý den, koupil jsem jsi nový zadní tlumič a všim jsem jsi že nemá dosedací talíř pružiny. když jsem kupoval posledně tak u obou byli součastí těla tlumiče. Da se dokoupit? Popřípade mam tlumič vrátit a obědnat jiny? Předem děkuji za rady
Colommbo
Friday 20 April 2012 - 17:33:18 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Nemá-li tlumič (ale mění se dycky oba dva... ) dosedací plochu pro pružinu, tak ho nenamontuješ a je něco špatně... __; Jedině ho vrátit a sehnat jiný.

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
D.J.
Friday 20 April 2012 - 22:34:56 Citovat
Host
A který Opel měl kdy zadní pružinu na tlumiči pérování ? Možná,že jo, ale od Kadetta a Astry přes Vectru po Omegu co mi paměť sahá byla vždy zadní pružina mimo tlumič umístěná mezi nápravou a karoserii ?:!:
Martas
Saturday 21 April 2012 - 06:45:34 Citovat
Host
D.J. napsal ...

A který Opel měl kdy zadní pružinu na tlumiči pérování ? Možná,že jo, ale od Kadetta a Astry přes Vectru po Omegu co mi paměť sahá byla vždy zadní pružina mimo tlumič umístěná mezi nápravou a karoserii ?:!:


Fakt jo ?






Jen pro upresneni prave zadni kolo u VeBe.

[ Upraveno Saturday 21 April 2012 - 06:46:20 ]
D.J.
Saturday 21 April 2012 - 21:02:47 Citovat
Host
Vždyť říkám,že možná ano, já zamrzl u veteránů a tam to tak bylo. Stejně mám dojem, že VeBe je v konstrukci zadního pérování tímto konstrukčním řešením u Opla spíš vyjímka. Ale jo, jsem za blbce, dobrý ... ^au.... _;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2163 sec,0.1702 z toho dotazů.