• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: tlumič
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Zdeněk
Odeslal: Friday 20 April 2012 - 15:12:07
Dobrý den, koupil jsem jsi nový zadní tlumič a všim jsem jsi že nemá dosedací talíř pružiny. když jsem kupoval posledně tak u obou byli součastí těla tlumiče. Da se dokoupit? Popřípade mam tlumič vrátit a obědnat jiny? Předem děkuji za rady
Poslední odpovědi
D.J.
Odeslal: Saturday 21 April 2012 - 21:02:47

Vždyť říkám,že možná ano, já zamrzl u veteránů a tam to tak bylo. Stejně mám dojem, že VeBe je v konstrukci zadního pérování tímto konstrukčním řešením u Opla spíš vyjímka. Ale jo, jsem za blbce, dobrý ... ^au.... _;
Martas
Odeslal: Saturday 21 April 2012 - 06:45:34

D.J. napsal ...

A který Opel měl kdy zadní pružinu na tlumiči pérování ? Možná,že jo, ale od Kadetta a Astry přes Vectru po Omegu co mi paměť sahá byla vždy zadní pružina mimo tlumič umístěná mezi nápravou a karoserii ?:!:


Fakt jo ?






Jen pro upresneni prave zadni kolo u VeBe.
D.J.
Odeslal: Friday 20 April 2012 - 22:34:56

A který Opel měl kdy zadní pružinu na tlumiči pérování ? Možná,že jo, ale od Kadetta a Astry přes Vectru po Omegu co mi paměť sahá byla vždy zadní pružina mimo tlumič umístěná mezi nápravou a karoserii ?:!:
Colommbo
Odeslal: Friday 20 April 2012 - 17:33:18

Nemá-li tlumič (ale mění se dycky oba dva... ) dosedací plochu pro pružinu, tak ho nenamontuješ a je něco špatně... __; Jedině ho vrátit a sehnat jiný.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0332 sec,0.0076 z toho dotazů.