• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ABS + tachometr , nejde načíst
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Host
Monday 20 February 2012 - 02:09:03 Citovat
Host
měl jsi pravdu ŘJ je v tahu , do poslední chvíle jsem se snažil najít chybu jinde ale dopadlo to tak nakonec
Host
Monday 20 February 2012 - 02:14:42 Citovat
Host
nebi007 napsal ...

Klasická závada - pomalu Ti odchází řídící jednotka ABS. Na clubu je o tom spoustu napsáno. Takhle Ti to pár dní - týdnů bude blnout než to nepůjde vůbec. Opravit se to prakticky nedá (někdo to pry repasuje ale otázka kolem 9000,-), jedině někde sehnat jinou funkční, pokud máš DX tak hodně štěstí při shánění.

měl jsi pravdu ŘJ je v tahu , do poslední chvíle jsem se snažil najít chybu jinde ale dopadlo to tak nakonec
Gumidek83
Monday 20 February 2012 - 09:13:45 Citovat
Host
pokud ti nevadi že nebudeš mit TC tak ti stačí DY. ja ji sehnal za 300
Martin
Monday 20 February 2012 - 11:13:02 Citovat
Host
Gumidek83 napsal ...

pokud ti nevadi že nebudeš mit TC tak ti stačí DY. ja ji sehnal za 300

myslíš že DY půjde do astry ? já jen by nedošlo k nějakému nedorozumění
Martin
Monday 20 February 2012 - 12:09:08 Citovat
Host
ahoj , jen tak pro info všem tady našel jsem německou firmu která má svého zástupce v čr takže se domluvíte i česky když jako já neumíte německy , která opravuje řídící jednotky všeho druhu co se aut týče a po telefonické konzultaci mi byla sdělena pevná cena opravy 150 euro plus dph a poštovné , samozřejmě cena je rozdílná podle řídící jednotky odkaz :ridici-jednotky.cz popřípadě kdo umí německy ecu.de ( domovské stránky mají vetší obsah toho co umí )
Gumidek83
Monday 20 February 2012 - 14:31:24 Citovat
Host
nejspiš asi ne v astře g je jiny typ
Martin
Tuesday 28 February 2012 - 13:26:02 Citovat
Host
tak do astry to opravdu nejde je to jinej typ ale sehnal jsem to co sem potřeboval a teď už to jenom vyměnit , ted mi spíš štvě to že mi začínaj problikávat i jiný kontrolky vždycky na chvilku a pak zase všechno funguje mam strach aby neodešla ŘJ motoru , protože tu už sem jednou měnil a stálo to hodně peněz a nerad bych jí měnil znova ....
Martin
Thursday 01 March 2012 - 23:09:44 Citovat
Host
Abs stále nevyměněno ale ještě se mi objevil další problém , stává se mi že když jedu a většinou to je když jedu z kopce a víc přibrzdim tak mi přestane palubko počítat hodnoty ? většinou mam navolený dojezd a prostě po tom brždění je palubko na chvilku mimo , zkoušel jsem to několikrát po sobě a po každý se to povede .... a ještě se mi stává na jednom místě u nás kde je větší díra přes cestu opět jedu z kopce před dírou brzdim na 10km/h cca a když tu díru projedu tak mi vynechá otáčkoměr a rozsvítí se kontrolka pokaždý jiná teď se mi stalo že mi to i chcíplo po průjezdu tý díry ? mohlo by to mít součinnost s tou vadnou ŘJ ABS ? třeba že počítač si myslí že auto nebrzdí a má brzdit tak vyhodí chybu a příkaz k zastavení vozu třeba i tim že zhasne motor ? je to prostě šílený to moje auto .....
pajja sob
Monday 02 July 2012 - 19:52:36 Citovat
Host
mam astra g 2.0 16v opc a stejnej problém už skoro vůbec nejde nevíte někdo o jednotce taky EC

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1988 sec,0.1698 z toho dotazů.