• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vectra b 2.0 16v zničeho nic nejede
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Radim V.
Wednesday 30 November 2011 - 21:45:23 Citovat
Host
ahoj všichni mám problem moje první auto mně nechalo na benzině , jel jsem jenom tak na kávu sednu chci nastartovat chitla hned ale nějak divně jak kdiby jela jen na 2válce takové blumm blummm chcípla a konec pak jsem jenom startoval a nic tak jsem to totáhl dom projel jsem snad všechno zdá semi že nejede pal.čerpadlo , ani jiskru to nehazí tet sjem to zkoušel ale je tma tak už toho moc vidět nejde prosím o pomoc možná už to taky někomu udělalo díky moc Radim V.
p.s.
Wednesday 30 November 2011 - 23:03:08 Citovat
Host
začni důkladnou prohlídkou pojistek
Gumidek83
Thursday 01 December 2011 - 06:47:28 Citovat
Host
zkus čidlo kliky měl jsem taky tento motor v autě a když jsem ho odpojil tak to taky špatně chytlo
Host
Thursday 01 December 2011 - 20:03:32 Citovat
Host
p.s. napsal ...

začni důkladnou prohlídkou pojistek

to jsem projel uplně celé a nic ale zjistil jsmem že to nehazí jiskru , aji do rozdělovače podle mně jde málo proudu
Martas
Thursday 01 December 2011 - 21:08:01 Citovat
Host
Host napsal ...

to jsem projel uplně celé a nic ale zjistil jsmem že to nehazí jiskru , aji do rozdělovače podle mně jde málo proudu


Ty mas ve Vectre B 2,0 16V s rozdelovacem ?

Kazdopadne to ze to nedava jiskru muze byt zpusobeno vyse zminovanym cidlem na klice (snimac otacek motoru).
Host
Thursday 01 December 2011 - 21:23:47 Citovat
Host
Martas napsal ...

Host napsal ...

to jsem projel uplně celé a nic ale zjistil jsmem že to nehazí jiskru , aji do rozdělovače podle mně jde málo proudu


Ty mas ve Vectre B 2,0 16V s rozdelovacem ?

Kazdopadne to ze to nedava jiskru muze byt zpusobeno vyse zminovanym cidlem na klice (snimac otacek motoru).


tak nevím co to je vedou z toho 4dráty na svíčky tak jsem to bral podle favorita a kdiž to nechám napíchnout na diagnostiku tak ta chiba tam bude ? díky moc
JardaB
Thursday 01 December 2011 - 21:41:47 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Muze to byt snimac otacek kliky, pak to nemusi ani hazet jiskru (i kdyz tomuto motoru nestaci nahodou funkcni snimac vacky? ) Ten zapalovaci modul to muze byt taky ale ze by odesly obe dvojice valcu najednou neni moc pravdepodobne. Diagnostika nemusi chybu na 100% objasnit, ale da se asi odzkouset aspon funkcnost zapalovani aktivaci z diagnostiky. (cili bych se nespokojil s vyctenim chyb).
Jinak diagnostika OPCOM (made in China ) se da sehnat za neco pres litr, coz se asi vyplati pri cene co za to v servisech chteji...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Host
Thursday 01 December 2011 - 21:55:16 Citovat
Host
kámoš má nahradní motor tak skusím to čidlo a uvidím díky moc
Host
Friday 02 December 2011 - 22:08:08 Citovat
Host
takže nic ani čidlo ani ten modul prostě to pořád nehazí jiskru .
KopA
Saturday 03 December 2011 - 12:24:17 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Immobilizér?

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1498 sec,0.1173 z toho dotazů.