• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klimoąka
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Koka
Monday 04 April 2005 - 12:16:23
Host
Mám obdobný problém, náplň vydrľela tak 3 týdny. ©lo kolem kompresoru, na 2x přetěsněný, uľ nepodchází, ale neslavím, páč teď to vydrľí tak 2 měsíce. Vedení se zdá být OK, takľe asi chladič nebo výparník. Teď jen najít rozumný a dobrý borce, co to konečně spraví nadobro. Nemáte někdo tip (Ostravsko)?
Petr01
Monday 04 April 2005 - 13:45:51
Host
nemáte někdo tip v okolí Brna?
Vaąek
Monday 04 April 2005 - 20:42:26
Host
Tak jsem byl dneska vyváľit kola a Chára sport dělá i klimatizace. Jsem objednanej na čtvrtek a připojí to na nějakou maąinu, která tam udělá podtlak a pak 25minut čeká, jestli někde nepřisává. Pokud jo, tak to dohledávají a kdyľ to nebude nic váľnějąího (prdlej chladič apd) tak to opraví a napustí i s olejem. Cena je (bez opravy) 990,-Kč. Cena je platná pro vąechny osobáky a dělá se komplet výměna. Jen nechápu, kam se dává ten olej - můľe mi to někdo vysvětlit? Asi do kompresoru, ale jak ho tam dostanou???
díkes.
Brouček
Monday 04 April 2005 - 20:50:37
Host
Mně dělal klimu minulý týden a ten olej tam doplňoval zároveň s novou náplní. Před tím odsál starou náplň i s olejem.
NIO
Monday 04 April 2005 - 21:26:37
Host
velky chyba je- kontrolovat to podtlakem.
normalne se do toho nahuli trochu media a pak se kontroluje unik. je to presnenjsi. lepe se to pozna. nevim jak chteji najit kde to mikroskopicky. saje.
Vaąek
Monday 04 April 2005 - 23:10:51
Host
NIO85.160.82.98 napsal ...
velky chyba je- kontrolovat to podtlakem.
normalne se do toho nahuli trochu media a pak se kontroluje unik. je to presnenjsi. lepe se to pozna. nevim jak chteji najit kde to mikroskopicky. saje.


Ale jestli to někde přisává tak to poznají né?
2:NIO Kdyľ já to mám k Tobě přes půl republiky. Kdybys byl blíľ, tak nic neřeąím a uľ sem si to nechal od Tebe opravit.
O»as
Monday 04 April 2005 - 23:20:10
Host
Podtlakem nezjistěj, kde to uchází, jenom ľe to někde teče.
Proto se tam při plnění media přidává kontrastní látka,která únik odhalí anebo se to zjią»uje tzv.čuchometrem, to je něco jako pouľívaj plynaři.
Petr01
Tuesday 05 April 2005 - 08:21:50
Host
me to pořád uchází a kdyľ udělají podtlak tak řeknou, ľe je to v pořádku &|
Koren
Tuesday 05 April 2005 - 08:39:37
Host
A kdo zmakne opravu klimi v praze a okoli?
Yper
Tuesday 05 April 2005 - 09:17:12
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 NIO - já se s tím také setkal. Neľ by nejprve plnili a pak sledovali úniky, tak to vysají a sledují na jemném budíku, zda to drľí onen podtlak. Pokud ano, tak to natlačí plnou dávkou. Kdyľ podtlak jde do háje, tak tam dají jen trochu s kontrastní látkou a vidí kde jim to utíká. (Čuchometr také něco stojí! a není to malá suma).
Jinak ti, co dělají chladící zařízení, mají chladící náplň i s mazivem.
V servisech ovąem s velkou parádou klimatizaci připojí na maąinu a vysávají a pak tlačí a dávkují mazivo. Samozřejmě, ľe kaľdý pak musí zaplatit i pomyslnou cenu za likvidaci vysáté chladící kapaliny.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1385 sec,0.1091 z toho dotazů.