• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyteklá chladící kapalina
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Thursday 30 December 2010 - 06:10:23 Citovat
Host
Kdyby tady tenhle pripad nebyl popsanej 100X ...

Nez to pudes reklamovat, dolej tam smes doplna - jestli se menil chladic tak se vypustila i znacna cast kapaliny a mohlo se stat ze pri naslednem plneni tam zustalo trochu vzduchu (pul nadrzky odhaduju na 2 dcl)

Natoc to, nech to ohrat a zkus vysledovat jesli to netece jeste nekde jinde

Pokud to bude v pohode tak se svez ....

A ted zpatky na zacatek, jak se ti to auto chova (ten smrad spalenina/horka para muze signalizovat bud netesnost a nebo nize uvedene) ?

Jak se ohrivalo/drzelo teplotu
Co kapalina byla cista a nesmrdela
Co hadice nebyly tvrdy tak ze nesly vubc zmacknout
Nekourilo to bile vyfuku i pri ohratym motoru

Tohle vsechno by signalizovalo nejakej problem ve spoji hlava/tesneni pod ni a prasklej chladic byl jen dusledek.l
tekooman
Thursday 30 December 2010 - 12:42:42 Citovat
Host
při převzetí vozidla byla nádržka s chl. kapalinou plná, jak jsem již psal po ujetí cca 40 km mi poklesla hladina na polovinu, ale další den při cestě do práca a zpět 40km, již ale k žádnému dalšímu úniku nedošlo zůstála na polovině, tak nevím, možná si to při první jízdě nabralo do okruhu, opravdu si netroufám říct
JOB
Thursday 30 December 2010 - 18:48:59 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Už jsem to tu jednou psal,dolejt a sledovat

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Colommbo
Wednesday 26 September 2012 - 19:59:56 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Hódně staré téma, ale: Legend mi na Y26SE dělal rozvody a po demontáži vodní pumpy vyteklo hodně kapaliny, takže jsme pak nalili připravenou a namíchanou čerstvou (červenooranžovou bezsilikátovou, co se nemusí pravidelně měnit, ale když už tak už...), celkem šest litrů směsi přesně po rysku se zahřátým motorem. Po cca 5km jízdy zahlásil PC úbytek v nádržce, bylo nutné dolít ještě asi třičtvrtě litru zase po rysku a po absolvování 60km cesty dom a vychladnutí motoru druhý den ještě asi půl litru znovu akorát k rysce. Od té doby (cca měsíc) se to už ani nehne _;. Takže se toho nebojte, motor (chladící systém) si sám řekne...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1402 sec,0.1117 z toho dotazů.