• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Multimetr
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Josega
Tuesday 31 August 2010 - 11:42:32 Citovat
Host
Zdravím chtěl jsem se zeptat jednou rano jsem došel k autu a nešel ani central. Baterie byla kaput a nešla ani nabit. Rekli mne ze mohlo dojit ke zkratu desek. Vymenil jsem novou - a nešlo radio, podsveteni pristrojovky a predni ani zadni mlhovky. Po kontrole pojistek a mechanickych casti jsem zjistil jenom spalenou pojistku v radiu - to pak fungovalo. Ale stale nejde ovladani mlhovek a podsvetelni pristrojovky. Studoval jsem schemata zapojeni a vse smeruje k multimetru. Ten je podle mne soucasti pojistkoveho modulu. Nevite co stim, jestli zkusit z jineho opelu a to jake opely maji stejny multimetr?? Mam VeBe 99 rok, motor X18XE1. 85kW. Díky
tomy
Thursday 02 September 2010 - 06:36:07 Citovat
Host
Neni to multimetr ,ale multitimer ovlada vse co potrebuje nejaky takt jako jsou sterace ,blinkry atd.Skus vytahnout vsechny rele vytahni ho ven a podivej se na neho,jestli neni nekde spaleny.
Josega
Thursday 02 September 2010 - 13:02:37 Citovat
Host
Nejradsi bych zkusil z druheho opelu ale nevim kde zjistim jake typy opelu maju stejny. Jestli VeBe 2litr nebo treba ktera astra
KopA
Thursday 02 September 2010 - 20:23:13 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Multitimer by měl být shodný pro:

ASTRA G
ZAFIRA A
VECTRA B

Liší se to číslama dílů ale funkčně je to stejný.
Celkem to bude možná 12 různých kat. čísel ale přečíslovali to třeba před a po facelift - po, má míň součástek ale funkce je stejná.

Mám jeden doma jestli to chceš zkusit - okres Hradec Králové, Pardubice, Liberec

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Josega
Wednesday 03 November 2010 - 07:42:39 Citovat
Host
Diky, sehnal jsem a uz sem zkusil vymenit vse a furt nic Budu to muset prolest od zacatku po konec. dokud nenajdu tu krpu.....
lister88
Monday 21 May 2012 - 21:19:04 Citovat
Host
jak jsi to nakonec vyřešil?...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1480 sec,0.1108 z toho dotazů.