• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrzání vzadu - kuriozita
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lukáą
Saturday 26 March 2005 - 13:14:26
Host
Pro vąechny známé i neznámé koumáky tu mám jednu kuriozitku. Včera bylo hezky a tak jsem se chtěl podívat na zoubek vrzání ozývajícího se ze zadní části auta - Vectra B 99, sedan. Dělá mi to od té doby, co ho mám - tj. asi půl roku. Docela mě to prudí, a tak jsem si řekl, ľe to odstraním. Vlezl jsem si dozadu, odklopil sedačky, odąrouboval bezp. pásy, sundal plastové obloľení sloupků zadních a středových, vyndal zadní palubku, vycvakl uchycení střeąního tapecírungu, sundal třetí brzdové světlo ze stropu, prostě jsem to dokonale oholil - sundal jsem i zadní okýnka - ty půlměsíčky. bylo to holé .... z kufru jsem vyházel vąechny plasty, rezervu, nářadí, odstrojil jsem celý kufr. Tak a. jdu na to - nastartuju ... dám zpátečku .... pomalilinku zacouvám - a vrzrzr vzrv rvzrrz vrrrz ..kuuuuuuaaa ..a je to tam pořád. ..tak jinak ..nechal jsem otevřené zadní dveře. otevřel jsem kufr ..zpátečka - vr vrv rzz vrzv vrzz ..a je to tam pořád ... jsem se nakrknul, zajel jsem za kamarádem ze servisu, naloľil jsem ho dozadu se slovy - seď a poslouchej a řekni odkud to jde, já to zepředu prd poznám ..seděl ,poslouchal drobné povrzávání - a po několika stovkách metrl říkal ...já to nepoznám, to je jako kdyľ to jde z toho sloupku ... (Já to jeątě upřesním - ten zvuk jde od zadního pravého sloupku mírně zhora ..jako kdyby se kříľila kastle ..takové povrzávání plechů). Takľe mi nepomohl ..vzal jsem GTčko .. a vystříkal jsem to tam sakum prdum vąechno ... nic...tak jsem aspoň vąechno očistil, umyl, ..zacvakal zpátky, zadělal a nechal tak... a zvuk je tam pořád ...mírně povrzávání jako kdyľ se něco o sebe tře - plast na kov - kov na kov ..jako kdyľ se něco kroutí ... nevím..je to jemné, ale prudí to. a kdyľ sedím vzadu a rozhýbávám auto, tak to nic nedělá..ani 'n,ani vrz ... lomcuju s tím nic...ale stačí pomalinku jet dopředu nebo dozadu a jak se začně hýbat celá kstle , uľ jse to tam zase. Bez ohledu na rychlost, zatáčení nebo rovinku ...vąechno je pevné a já jsem v koncích. Nepřepokládám, ľe to někomu dělá, taky, ale berte to jako kuriozitu, co vąechno člověk neudělá pro to, aby se zbavil vrzání.
Multec
Saturday 26 March 2005 - 13:35:23
Host
Čau mám VeA a dělá mi to úplně to stejný..-taky sem měl celej zadek odstrojenej,ale na nic sem nepřiąel &| ani kdyľ sem se nechal svézt v kufru,nebo na zadních sedadlech...,takľe sem to vąechno sloľil a řeąím to tím,ľe jezdím s rádiem na max... to je asi to nejlepąí řeąení,ale kdyľ někoho vezu,tak mi to hooodně pije krev...
Lukáą
Saturday 26 March 2005 - 14:03:17
Host
2Multec: Je to přesně jak říkáą - kdyľ jedeą sám, jeątě se to dá, ale kdyľ máą někoho povozit, tak se cítíą blbě za svý auto, protoľe to vrľe jako stará ku**a. U VeA jsem to taky kdysi řeąil, a tam mi to dělala ta neątastná kapsa na nářadí vzadu v kufru..celou jsem ji zruąil. Pak ta pruľina, co je na ni umělá hnota a drľí kufr, tu jsem taky zruąil. U Áčka mi to pomohlo, ale tady jsem bezradný. Je to trapná závada. &| Proč mám prostě pocit, ľe i ty nevyhrkanějąí staré kraksy nevrľou tolik jako vąechna auta, co jsem kdy měl Je to tím, ľe u souseda je vľdy tráva zelenějąí?
NIO
Saturday 26 March 2005 - 14:53:00
Host
a co treba spatne nalepene zadni okno.

na podvozku to zarucene nemuze byt????
oddelal jsi i tesnici gumu dveri....
Anonymní
Saturday 26 March 2005 - 15:09:11
Host
Tu kapsu na nářadí sem taky vyhodil(nepomohlo,sundal sem i těsnění kufru,taky nic, ty pruľiny sem nezkouąel,ale nezdá se mi,ľe by ty pouzdra dělaly takovou neplechu...-jeątě mě napadlo,ľe by mohlo jezdit víko kufru po těsnění,co je nasunuty nanárazníku,ale toho sem si vąiml aľ včera,tam to skusím oddělat a uvidím.... Právě se chystám koupit VeBe,ale doufal sem ,ľe u béčka uľ pazvuky vymizely...
Multec
Saturday 26 March 2005 - 15:10:14
Host
omlouvám se za ten anonym(zapoměl sem se podepsat...) Multec
Lukáą
Saturday 26 March 2005 - 15:17:02
Host
2NIO: okno: to bylo první na co jsem koukal: Celé kolem dokola jsem si to proąel je to tam zatavené nějakou srajdou zevnitř a ani se to nehne ..buąil jsem do okna pěstí zevnitř směrem ven po celém obvodu. Pak jsem na něj po celém obvodu pomalui na kaľdém místě tlačil ...nikde nic. Ale co já vím, se se děje pod tím...ale nikde se nehýbe, to vím určitě. A s těmi dveřmi jsem to nedělal, protoľe to dělá i kdyľ jsou dveře otevřený i zavřený a jde to opravdu vyloľeně od zadního okna jak je oblouk ..Myslel jsem, ľe to budou kabely od brzdového světla blbě skříplé mezi tapecírung ...celé jsem to vykuchal a nic...Nejsou tam vzadu jeątě nějaké průduchy? Ale vľdy» to máą jedno To jsou jenom ptákoviny, já to beru jako vadu.
Multec
Saturday 26 March 2005 - 15:17:21
Host
Nio:-podvozek určitě ne-je to spíą někde kolem plata,neľ sem to plato oddělal,byl sem přesvědčenej,ľe to dělá právě to plato...
ale nedělalo! &| jo a tyky sem si vąiml,ľe kdyľ se auto nahřeje na sluníčku,je to výrazně horąí! napřed mě vrzala ta liąta mezi výąkovýma reprákama pod čelním sklem(byla popraskaná na 6x) u opla za nu chtěly 1300 tak sem ju koupil na vrakáči za 200,kdyľ sem to dal do kupy(byla to hrozná práce),myslel sem,ľe zvládnu i ten zadek,ale omyl...
Lukáą
Saturday 26 March 2005 - 15:17:57
Host
2Multec : neboj se, ty ľádné mít nebudeą, to jenom já mám trtkání zepředu vrzání zezadu
Multec
Saturday 26 March 2005 - 15:21:14
Host
to trtkání..-tím myslíą co? motor,nebo daląí pazvuk?
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2587 sec,0.2116 z toho dotazů.