• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
origo xenony
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 26 January 2010 - 07:54:53 Citovat
Host
Hledal jsem a nenašel,proto se ptám.Jak moc dobře nebo špatně svítí origo xenony do VeBe?Slyšel jsem,že pry nic moc ale nemůžu sám porovnat.Děkuji
Martas
Tuesday 26 January 2010 - 08:17:33 Citovat
Host
Jde o to s cim srovnavas (nesmis s novym autem soucasne generace) a predevsim v jakem stavu je cistota svetel. Ale je pravdou ze sviti mene nez bylo i v dobe vyroby obvykle.
qpc
Tuesday 26 January 2010 - 09:25:04 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pokud neni pošrábanej a špinavej krycí plast a čočka,tak s tim vidět je,každopádně čirá světla faceliftové V.B. asi svítila lépe..

[ Upraveno Tuesday 26 January 2010 - 09:25:30 ]

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Tuesday 26 January 2010 - 14:38:06 Citovat
Host
Díky za reakce a je mi jasné,že to nemůžu srovnávat s novějšímy auty.Myslel jem origo H7 a origo xenon.Mám origo H7 v tom xenony 5000K s otřikovači světel a jsem max. spokojen zvlášt benga nepyskují protože na oko to je jak má být hlavně tam vidí ten ostřikovač a většinou neřeknou nic.Ale můžu mít origo xenon a tím by skoro bylo po problému krom náklon.čidla ale právě slyšel jsem že origo xenon nesvítí moc dobře,tak řeším jestli nechat nebo překopat.Díky za odpovědi
Biggi
Tuesday 26 January 2010 - 16:46:57 Citovat
Host
no, povím to asi takhle, odvázaný z origo xenonu ve VeBe facelift nejsem, ale nadávat taky nebudu. Je to OK. To ze klasicky halogen sviti lepe neslysim poprve. cocka xenonu je proste strasne mala...
Meneator
Thursday 10 November 2011 - 14:00:04 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
No, ono to asi nebude jen tim, ze cocka xenonu na VB je strasne mala. Tipuju ze je to spis tim, ze je stranse malej prostor, kde bydli vybojka a dojde brzy k vyhrati paraboly, na svym aute jsem po rozebrani Xenonovych svetel objevil tohle:

A to jsem si myslel ze to spatne sviti kvuli zaspineni cocky a plexi. Ty zaspinene byly, to je pravda, ale to je jen mala cast meho problemu. Protoze misto kde se parabola vyhreje, je naprosto zasadni pro odraz svetla na silnici.



toskey
Friday 11 November 2011 - 19:31:56 Citovat
Host
Tím,že tam dáš origo xenony (paraboly) tak tím neuděláš xenony na autě legálními. Aby jsi to měl legální,musíš dodělat nivelační čidlo a ostřikovače světel,které tam už máš. Dále musíš zajet na stk a zlegalizovat zástavbu xenonů. Pak teprve budeš mít xenony legálně....
JardaB
Friday 11 November 2011 - 20:09:32 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No, na to se.e bilej tesak, prinejmensim ja a mam ve stare Omeze na ferovku HID, nivelaci delam rucne, proti origo xenonum v novejsi Omeze je funkcni rozdil zanedbatelny... Radsi zaplatim cca 1-2 litry pokutu, kdyz by na to prislo, nez nekoho prejet protoze s H1 fakt vidim uplny ho.no

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Meneator
Saturday 12 November 2011 - 00:34:30 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Ja tam ale origo xenony mam. Jen svitily tak nejak spatne. Takze jsem je rozdelal a vysledek je takovej jakej je. Plexi spinavy, cocka spinava, paraboly uplne vypaleny.

Jen jsem tim chtel rict, ze origo xenony na VB nemusej svitit spatne, jen proto, ze sou stary a zasly. Svitej spatne spis proto, ze se musela optika xenonu vejit do svetla, ktery tak puvodne nebylo navrzeny (predfaceliftovy VB nemely xenony), takze je celej ten system prilis malej a prehrejva se. Pak dopadaj paraboly (a sou to paraboly original xenonoveho svetla bosch) tak jak sem posal na fotce.

[ Upraveno Saturday 12 November 2011 - 00:38:10 ]
KopA
Saturday 12 November 2011 - 12:59:33 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
njn se v BOSCHi předvedli. Předpokládám že jsou ty paraboly plastový (PPS) a chrom je napařenej. To nikdy nebude na dlouho a zase to sleze.
By to mohlo vydržet galvanicky pokovený ale na ten plast bohužel.

Jestli je materiál paraboly pod chromem černej tak je to plast jestli bude mít barvu hliníku tak budou asi tlakově odlité z hliníku což by mělo jít galvanicky a bylo by to na dýl.

Já mám na VB klasický světla a paraboly jsou taky plastový (šedá hmota).

[ Upraveno Saturday 12 November 2011 - 13:01:41 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2074 sec,0.1688 z toho dotazů.