• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cabin filtr
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 22 March 2005 - 22:05:48
Host
NIO85.160.64.13 napsal ...
a jsme zas u toho. na leve pri pohledu zepredu ze?? a je na nem svorkovnice a 2 hadicky. a treba bude modry.
vyhrivany ventil volnobehu.

u steracu je to priprava pro pravostranny provoz.


Nevim jak jsi prisel na pravostrany provoz,ale jstli ma 2piny,tak je pro klakson od alarmu!
Koka
Wednesday 23 March 2005 - 00:17:51
Host
S tím vlnovcem si nejsem jistej, ale řek bych, ľe tam to asi nebude. Jednak, ľe by na to snad (doufám) přiąli a druhak (a to je hodně zvláątní) kdyľ otevřu haubnu, smrdět to přestane (uvnitř káry). Subjektivně cítím, ľe to jde z motorové části. Ale zas na druhou stranu si myslím, ľe guma před čelním sklem, ta co dosedá zespoda na kapotu, těsní. Zkouąel provizorně přitěsnit kusy látky, ale ľádný efekt. Království pro toho, kdo mě toho zbaví. Je to děs na kaľdé křiľovatce vypínat ventilaci.
vvdd
Wednesday 23 March 2005 - 00:31:36
Host
Natoč to, vem si někoho k ruce, a» ti ucpe bramborem koncovku výfuku a prohlídni přitom výfukový potrubí od hlavy aľ po zadní tlumič - někde to pak musí syčet, aľ se to trochu natlakuje
hlavne s tim bramborem nikoho nezastřel
vvdd
Wednesday 23 March 2005 - 00:40:59
Host
Měl jsem spíą napsat PŘIUCPE, úplně ucpat se to nedá... _rendek jen aby se v tom potrubí zvýąil tlak a dala se ta netěsnost líp najít.
Koka
Wednesday 23 March 2005 - 13:59:40
Host
©lo by to i narvat vzduch kompresorem zezadu do vyfuku? Nemuzu treba poąkodit kat? Nevím, jestli v burácení motoru to vůbec půjde slyąet....
vvdd
Wednesday 23 March 2005 - 20:39:36
Host
©lo, ale zdá se mi to zbytečně sloľitý. Já jsem vľdycky netěsnost výfuku hledal takhle a vľdycky jsem to okamľitě naąel. Přibliľný místo uslyąíą a kdyľ k tomu místu strčíą ruku, ucítíą, jak ti to na ní fouká. A víc ruąí syčení od toho přiucpání koncovky výfuku, neľ zvuk motoru, ten jakoby ztichne. Jinak kdyľ do toho troąku foukneą kompresorem, určitě nic nezkazíą, pak to bude tutovka, zmiznou ti neľádoucí ruąivý zvuky chodu motoru. Ta netěsnost nebude malá, malá by bez tlaku nesmrděla a vůbec bys jí nepoznal. Fakt to stačí malinko natlakovat a musí to fičet.
A nemůľe ti taky někde rosit olej a ukapávat na výfukový potrubí? To umí taky pěkně smrdět, ale ten smrad je cítit po oleji, to bys asi poznal, bylo by to jako věčná jízda za tráboąem &|
Koka
Thursday 24 March 2005 - 07:36:39
Host
Smrdí výfukové plyny, olej to nebude. Nejsem si jistej, jestli to uslyąím, kdyz to bude někde u bloku motoru. Kór tam někde do toho horka zkouąet rukou únik. Aľ se víc oteplí, tak to prubnu. Akorát mě přinde divný, ľe by to takhle nevyzkouąeli v autorizáku...
NIO
Thursday 24 March 2005 - 18:00:52
Host
Anonymní82.100.43.120 napsal ...
NIO85.160.64.13 napsal ...
a jsme zas u toho. na leve pri pohledu zepredu ze?? a je na nem svorkovnice a 2 hadicky. a treba bude modry.
vyhrivany ventil volnobehu.

u steracu je to priprava pro pravostranny provoz.


Nevim jak jsi prisel na pravostrany provoz,ale jstli ma 2piny,tak je pro klakson od alarmu!


jak?? zkusenosti Anonyme. bohuzel.
nektere dovozy maji uz pod torpedem vyvedeny koncovky pri pouziti obouprovoznich kabelazi.
vvdd
Thursday 24 March 2005 - 21:00:35
Host
Kdyľ to nebudeą moct najít, tak tomu dáą čuchnout tim komresorem, a podezřelý místa budeą potírat třeba jarovou vodou. Kaľdej únik ti pak bude dělat bubliny. Ale s tím bude moc sraní, hlavně v místech, kam se blbě můľe
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2007 sec,0.1636 z toho dotazů.