• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cabin filtr
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mav
Sunday 20 March 2005 - 20:45:48
Host
pri vymen pyloveho filtru jsem vedle nej na leve strane videl nejakou vec do ktere vedla elektrika i nejake hadicky.vypadalo to jako spinaci relatko i snejakou regulaci.jeste u motrku stiracu je nejaky konektor,ale neni ho kde pripojit.
NIO
Sunday 20 March 2005 - 21:44:08
Host
a jsme zas u toho. na leve pri pohledu zepredu ze?? a je na nem svorkovnice a 2 hadicky. a treba bude modry.
vyhrivany ventil volnobehu.

u steracu je to priprava pro pravostranny provoz.
mav
Sunday 20 March 2005 - 21:51:05
Host
ano.omlouvam se je to strana p r a v a.je tam takovy modry "cudlik".da se to nejak stelovat,nebo do toho nemam radsi rypat?
NIO
Monday 21 March 2005 - 20:15:39
Host
mav62.141.30.181 napsal ...
ano.omlouvam se je to strana p r a v a.je tam takovy modry "cudlik".da se to nejak stelovat,nebo do toho nemam radsi rypat?


ma to jenom Vectra. a je to elektricky ventil otevirani klapky vnitrni cirkulace podtlakem ten cudlik?? to asi nikdo nevi na co je.
Koka
Monday 21 March 2005 - 23:11:42
Host
Někdo mi tu tvrdil, ľe ty klapy jsou ovládaný servy. Ńák sem tomu nevěřil a koukám asi právem. Pouľívám vnitřní cirkulaci často (smrdí mě výfuk do kabiny, nikdo neví proč), ale ta funguje absolutně náhodně - raz jo, raz ne. Neví někdo, v čem můľe být zakopanej pudl?
Honza K.
Tuesday 22 March 2005 - 01:59:10
Host
>(smrdí mě výfuk do kabiny, nikdo neví proč)

Parohy a těsnění pod nima, bych řek'.
Čau, Honza K., X16XEL
Koka
Tuesday 22 March 2005 - 10:45:53
Host
Dík za radu, Honzo, ale parohy mám nový, tedy i přetěsněný. Měl v Adopu v Ostravě, řekli, ľe výfuk čistej, nikde nefučí, přesto je to cítit jak pod haubnou, tak v autě. Nevěděli si s tím rady, taxem nahranej a nasr.... uľ přes rok a nemůľu vyřeąit. Asi to chce větąí odborníky, neľ autorizovaný servis
NIO
Tuesday 22 March 2005 - 19:13:14
Host
Koka62.141.24.1 napsal ...
Dík za radu, Honzo, ale parohy mám nový, tedy i přetěsněný. Měl v Adopu v Ostravě, řekli, ľe výfuk čistej, nikde nefučí, přesto je to cítit jak pod haubnou, tak v autě. Nevěděli si s tím rady, taxem nahranej a nasr.... uľ přes rok a nemůľu vyřeąit. Asi to chce větąí odborníky, neľ autorizovaný servis


a co treba vibracni vlnovec??? dratenna cast vyfuku, neni nic videt a jen to smrdi kdyz to praskne
riwal
Tuesday 22 March 2005 - 20:29:29
Host
Přesně - znám, měl jsem to a někdy netěsní spoj u střeďáku od katu a to je taky vono.
Anonymní
Tuesday 22 March 2005 - 22:04:05
Host
parohy mám nový, tedy i přetěsněný-to mas teda zikovnou polovicku.....
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1983 sec,0.1491 z toho dotazů.