• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ostrekovače
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Danny
Thursday 09 October 2008 - 09:51:17 Citovat
Host
Zničoho nič mi prestali fungovať ostrekovače predného a zadného skla, keď stlačím páčku na volante nie je počuť ani vrčať motorček čerpadla, neviete mi poradiť kde nájdem príslušnú poistku ?

Ďakujem
freez
Thursday 09 October 2008 - 10:01:09 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Danny: No chtěl jsem původně napsat, dolej si vodu do nádržky ale tak ne no musíš nám napsat jakou že to máš Vectru. Ona to má Vectra A, B i C pravděpodobně každá někde jinde _; pak se uvidí jak dál

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Danny
Thursday 09 October 2008 - 10:13:32 Citovat
Host
Ospravedlňujem sa mám VEBE X20XEV. Voda tam samozrejme je ...
Pája J.
Thursday 09 October 2008 - 20:23:41 Citovat
Host
Danny: Pojistky máš u řidiče pod volantem na levé straně. Motůrek ostřikovačů je umístěn ve spodní části nadobky. Ta je napasovaná před předním levým kolem. Musíš otočit kolem do prava, nebo sundat úplně kolo a pak oddělat plastový podběch. Ten kryje blatník nad kolem. Stačí oddělat jen u část podběhu u předního nárazníku. K motůrku ti vedou dva drátky.
Danny
Friday 10 October 2008 - 12:03:35 Citovat
Host
Pája J. napsal ...

Danny: Pojistky máš u řidiče pod volantem na levé straně. Motůrek ostřikovačů je umístěn ve spodní části nadobky. Ta je napasovaná před předním levým kolem. Musíš otočit kolem do prava, nebo sundat úplně kolo a pak oddělat plastový podběch. Ten kryje blatník nad kolem. Stačí oddělat jen u část podběhu u předního nárazníku. K motůrku ti vedou dva drátky.


Dík skúsim pozrieť poistku premerať káble a ak nie tak nové čerpadlo.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1917 sec,0.1608 z toho dotazů.