• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Ostrekovače
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Danny
Odeslal: Thursday 09 October 2008 - 09:51:17
Zničoho nič mi prestali fungovať ostrekovače predného a zadného skla, keď stlačím páčku na volante nie je počuť ani vrčať motorček čerpadla, neviete mi poradiť kde nájdem príslušnú poistku ?

Ďakujem
Poslední odpovědi
Danny
Odeslal: Friday 10 October 2008 - 12:03:35

Pája J. napsal ...

Danny: Pojistky máš u řidiče pod volantem na levé straně. Motůrek ostřikovačů je umístěn ve spodní části nadobky. Ta je napasovaná před předním levým kolem. Musíš otočit kolem do prava, nebo sundat úplně kolo a pak oddělat plastový podběch. Ten kryje blatník nad kolem. Stačí oddělat jen u část podběhu u předního nárazníku. K motůrku ti vedou dva drátky.


Dík skúsim pozrieť poistku premerať káble a ak nie tak nové čerpadlo.
Pája J.
Odeslal: Thursday 09 October 2008 - 20:23:41

Danny: Pojistky máš u řidiče pod volantem na levé straně. Motůrek ostřikovačů je umístěn ve spodní části nadobky. Ta je napasovaná před předním levým kolem. Musíš otočit kolem do prava, nebo sundat úplně kolo a pak oddělat plastový podběch. Ten kryje blatník nad kolem. Stačí oddělat jen u část podběhu u předního nárazníku. K motůrku ti vedou dva drátky.
Danny
Odeslal: Thursday 09 October 2008 - 10:13:32

Ospravedlňujem sa mám VEBE X20XEV. Voda tam samozrejme je ...
freez
Odeslal: Thursday 09 October 2008 - 10:01:09

Danny: No chtěl jsem původně napsat, dolej si vodu do nádržky ale tak ne no musíš nám napsat jakou že to máš Vectru. Ona to má Vectra A, B i C pravděpodobně každá někde jinde _; pak se uvidí jak dál

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0390 sec,0.0137 z toho dotazů.