• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: Přípravky na rozvody
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Brenky
Odeslal: Tuesday 10 June 2008 - 09:31:26
Ahoj kluci,

kde by šly sehnat přípravky na nastavování rozvodů pro motory opel....16V / 24V?
Jsou to takové vložky mezi řemenice vaček.
Kolik může ta sada stát?

Dík moc.
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Sunday 16 March 2014 - 13:27:34

Mno, myslím, že NN svůj příspěvek nemyslel vážně...
Meneator
Odeslal: Sunday 16 March 2014 - 11:28:27

Malokdo to bude mit na pujceni, a jeste min lidi bude asi ochotnych to nekomu neznamemu pujcit. Zalezi taky, na jaky motor ty pripravky potrebujes. Treba u motoru, na kterem delal rozvody Yper, to jde udelat bez pripravku. I V6 jde udelat bez pripravku.
Anonymní
Odeslal: Thursday 13 March 2014 - 12:23:17

potrebujem pozicat take pripravky
Yper
Odeslal: Thursday 07 August 2008 - 09:15:42

2 Steve: ..ale přestože to vypadá příšerně - myslím tím to množství železa a složitost tvarů, tak použití těchhle přípravků nevyžaduje ŽÁDNOU speciální odbornost. Nikdy jsem rozvody nedělal, ale tahle udělátka se nedají splést a ani zaměnit. Nis nešteluješ na hodinky, nesleduješ střih válců, nehraješ si s milimetry, nepočítáš zuby. Jen postavíš kliku výřezem v řemenici proti značce na bloku a vše namontuješ a pak utahuješ. Paráda. Prostě žádná záludnost! _;


steve
Odeslal: Wednesday 06 August 2008 - 21:55:50

Yper: tak to už je kus něčeho,to fakt vidím poprvé,i když je fakt ,že rozvody s řetězem jsem nikdy rozebraný neměl. ?:!:
Yper
Odeslal: Wednesday 06 August 2008 - 12:49:58

Tak aby to bylo úplné a nepropagovaly se tady jen nějaké barevné naleštěné "plíšky" pro Hi-voltage polomotory, tak zde foto přípravků pro seřízení rozvodů na pořádných motorech. Na skutečných motorech s krouťákem a mé prdlavky s převodovanými otáčkami - aby to mělo trochu tahu! !!(a)
Zleva do prava:
1 - zajišťovací trn na vstřikovací čerpadlo
2 - zajišťovací trn na kliku
3 - 4 - zajišťovací deska a lavice na ozubené kolo vačkového hřídele
5 - zajištovací deska na vačku - proti pootočení.

Brenky
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 21:58:41

děkuji všem za příspěvky....hodně mi to pomohlo.
Budou se kupovat ty z toho odkazu co tu dal halis.
1500 není tak moc....
Jěště jednou moc děkuji.
steve
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 11:21:17

No tak tenhle kufřík za 1500kč je good cena.
Samozřejmě pořád tady ještě hraje roli v ceně kvalita,ale to u tohodle přípravku není asi ž tak podstatné
mates
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 10:35:55

Halis napsal ...

Ja jsem si vzpomnel na firmu, ktera mi porad posila nejaky katalogy a tady to je: http://www.uni-max.cz/sada-pro-fixaci-rozvodovych-kol/d/

Jo, to bude ten kufřík (akorát byl modrej), se kterým doklapal džery co mi dělal rozvody na VecA V6 a tvářil se strašně důležitě. Sfoukl z toho prach, koukl na papírek uvnitř a cosi zamrmlal o tom, že poslední rozvody na V6 se dělaly před půl rokem :_:n
Akorát mi tvrdil, že ta sada je jen pro V6...a tady ta se tváří že je na 4-válcové "polomotory" a ještě ke všemu UNI
Každopádně pokud máš kamoša rád (víš jak to myslím) a stojí ta sada 1500,-, koupil bych mu ji a basta. A nebo ti ofotím fixační přípravky na V6, co si vyrobil můj mechoš ze dřeva a můžeš mu to vyřezat po večerech

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0750 sec,0.0204 z toho dotazů.