• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: OSTATNÍ :: Ostatní :: Re: Alternativní samolepka OCR
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
KopA
Odeslal: Friday 25 May 2007 - 18:37:33
Vzhledem k probíhajícím reklamním akcím nabízím svou trošku do mlýna.

Pokud by měl někdo zájem o tuto samolepku OCR mohu zaslat.

Oproti klasické samolepce má místo černého podkladu tuto plochu průhlednou (tedy v barvě vozu). Rozměrově i co se týče tvaru motivu je shodná s tou klasickou a končí tou rámovací linkou (aby v případě zašpinění potom nebyl vidět ten přesah - kdyby tam byl).

Hodí se na světlá auta. Je to udělaný běžným způsobem a cena za kus je dobrovolná. Je voděvzdorná.

Kdo by chtěl pište do vlákna že chcete černou verzi.

Vzhledem k výsledkům porady na letním srazu OCR jsou tyto samolepky (bílé i černé) dostupné pouze pro členy klubu OCR.
__________________________________

K mání jsou i verze kde by to co je černé bylo bílé (například na tmavě zelené nebo tmavě červené auto - kdyby jste tam nechtěli ten černý podklad co má standartní samolepka). Tuto verzi nazývejte bílou.






Poslední odpovědi
ajča
Odeslal: Tuesday 02 July 2013 - 16:34:56

já si dovolím poradit. Dávala jsem dělat nálepky pro naše kamiony tady. Byli na autech nalepený asi před 3 léty a stále jsou tam.
Halis
Odeslal: Sunday 02 June 2013 - 19:18:04

Jsem sám zvědav, co sem napíše někdo fundovaný, jelikož já osobně na ní čekám 2 (slovy: dva) roky
FastArrow
Odeslal: Saturday 01 June 2013 - 00:38:16

Nechci zakládat nové vlákno, ale nenašel jsem tu možnost koupit klubovou samolepku OCR. Už ta možnost není?
KopA
Odeslal: Wednesday 13 June 2007 - 20:06:44

Aktualne: dnes 13.6.07.

Aktualizoval jsem cele vlakno aby reflektovalo aktualni stav veci.

Aby bylo jasno - hostum: walto, Leon a z0diaC jsem dnes poslal e-mail jak se situace ma.

Clenum kteri chteli nalepku a nebyli na srazu jsem poslal e-mail kde se dohodneme jak se k nim nalepka dostane.

Takze po tento prispevek jsou predchozi dotazy, pozadavky atd. vyrizeny. _;
z0diaC
Odeslal: Wednesday 13 June 2007 - 06:53:13

prosím o poslání předlohy nálepky ve formátu pro Corel a pod. na mail Email ......díky !
KopA
Odeslal: Wednesday 06 June 2007 - 18:16:08

Mates + doktor to se necha udelat z folii maj ruzny druhy (dovnitr, ven, apod.) a vyrezou vam z nich co chcete. Je potreba vedet rozmery barvu a jak to ma vypadat (obsah) a pak se to necha sfouknout. Udelaj ti klidne i jeden kus coz je vyhoda oproti cemukoliv jinymu.
mates
Odeslal: Wednesday 06 June 2007 - 10:05:38

doktor napsal ...

a neděláte někdo nálepku přes celý zadní okno, ale nejlépe z vnitřní strany, klíďo si to tam nalepím.

Přesně...nevím, jak je to dělaný či kdo to dělá...ale jezdí s tím myslím nějaký Fabky od spoření s liškou...celý zadní okno je pomalovaný, nebo nástřik, nebo nálepka...zevnitř je ven vidět, naopak ne...to bych si tam taky dal.
KopA
Odeslal: Tuesday 05 June 2007 - 19:44:24

Leon o pullitr si musis napsat do vlakna co je o pullitru sorry.
Leon
Odeslal: Monday 04 June 2007 - 21:04:21

Já bych si také 3 ks samolepek koupil a mám i zájem o ten pulitr. _;
Dej vědět kam mám poslat peníze a kolik.
Předem dík.
Email

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0748 sec,0.0302 z toho dotazů.