• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Jak udělat aby se při zavření vozu zavřely okna?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Sunday 07 May 2006 - 17:28:51
zdravím...
prosím o radu. Zaslechl jsem že někde v poradně je již toto téma s návodem, ale nemohu jej najít.

Vždy vypnu klíček a pak si uvědomím že mám stažené okna a tak ho musím znovu zapínat. Prý to jde udělat, i jsem to viděl, že po uzamčení vozu na dálkové ovládání okna zajedou. Díky...
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 11:50:43

dej vědět,kdyby to fungovalo až ná závoru ,tak bych to skousnul..
timony
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 07:17:40

SKVĚLÝ, jsem to hned včera prubnul... a teda pánové, to je docela machrovinka, holky (ty hloupější, co jedou po autech) budou mrkat __; Já jsem hlavně rád, že už nemusím stát u dveří s klíčem v zámku, jako bych si to auto občůrával ?lola
Martas
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 08:16:12

papež napsal ...

no závoru ve důvěřich mus? taky spustit nejaky signál stejne jako centrální zámek tak je mi divné ze by to nešlo napojit na drát co ovládá závoru a ne central. jedině ze by ten signál pro zavření závory byl menší nebo kratší nez signál pro závoru


Dle sdeleni Palice je ten signal pro zavreni dveri (co ho nasledne cpes do zavirrani oken) uzemeni, kdezto signal pro zavreni zavory je kladny napeti, takze by bylo nutne tam minimalne vrazit relatko ktere by po zavreni zavory "uzemnilo" okna. Zasah to neni nikterak slozity nicmene cely navod vychazi od opelmanu z Polska a zaviranim oken az na zavoru se zrejme nikdo zatim nezabyval. Muzes to prubnou, pote uverejnit a urcite ti dost lidi bude vdecnych ...
papež
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 07:36:04

no závoru ve důvěřich mus? taky spustit nejaky signál stejne jako centrální zámek tak je mi divné ze by to nešlo napojit na drát co ovládá závoru a ne central. jedině ze by ten signál pro zavření závory byl menší nebo kratší nez signál pro závoru
qpc
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 22:27:49

papež napsal ...

a jak dlouhy a kolik voltů mus? m?t ten signál ze to neumí zavřít signál el.závory


..trošku nechápu,co by ses rád přesně dověděl..
papež
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 22:18:42

a jak dlouhy a kolik voltů mus? m?t ten signál ze to neumí zavřít signál el.závory
Anonymní
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 16:23:59

no jo, to by se vlastně musela udělat složitější úptrava. Ta dioda by musela být mezi výstupem na zamknutí z centrálu a tím zavíráním oken. A to už nebude tak elegantní jako spojení drátků u dveří. Škoda
qpc
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 16:09:14

[quote]
A zkusil už někdo propojit ty dráty přes diodu? (místo přímého propojení) Jedním směrem proud projde, a zavře se to - opačně neprojde, čudlíkama a klíčem se okna nezavřou.
[/quote1147183726

no,ono to při otevření dveří okna neotvírá
ivdo
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 15:54:19

A zkusil už někdo propojit ty dráty přes diodu? (místo přímého propojení) Jedním směrem proud projde, a zavře se to - opačně neprojde, čudlíkama a klíčem se okna nezavřou.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0658 sec,0.0218 z toho dotazů.