• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: ASTRA G nema kontrolku svetel?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
siM.s
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 18:57:23
A nebo mam jen prasklou zarovecku treba? Nevidel jsem ji vsak ani v manualu. Je rec o signalizaci rozsvicenych svetel. Treba za dne mi moc nepomuze, ze se podsviti budiky, protoze to stejne nejde videt. Sice to neni zivotne dulezita vec, ale hodi se....ze
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Thursday 19 February 2015 - 21:30:56

Že ti to ale trvalo, než ses rozhoupal, pupane... My chytráci sice kontrolku zapnutých světel nepotřebujeme, ale i tak moc díky!
pupan
Odeslal: Thursday 19 February 2015 - 19:54:35

t
To je treti svetova nebo tajny, ze sem nedate navod pro ty, kteri tu kontrolku chtej?!Vokecavat proc to nejde a bejt lhostejnej ke spolumajitelum opla,to se mi nelibi.Proste se z nejake svorkovnice vezme privod,ktery je aktivni pri zapnuti svetel a da se do svorkovnice pristrojovky, vyuzit zelenou: naklon svetel.Osobne vidim jednodussi vzit privod z osvetleni pristrojovky.
No a to je cely kram chytraci.Pupan/18.vuz/G-1.7 dti, jezdi super a za 5L.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 22 March 2006 - 01:23:07

Martas napsal ...

Radek.km napsal ...
Taky chci dodělat mlhovku do pravýho světla. I když má prý svítit jen jedna kvůli tomu aby se nepletly s brzdama.


Kdyby tam vyrobce chtel davat dve tak je tam da, ma svitit jedna a kdyz ti sviti dve nekoho muzes zmast !!!



Má má, víš co věcí se má !!! Když do tebe někdo nabuří, tak né určitě proto, že ti svítí dvě mlhovky. určitě se dají od brzd rozeznat a kdo to nepozná ať si vezme brýle, nebo ať neleze za volant Navíc to vypadá daleko pěkněji, na to co má být se .....

siM.s
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 23:22:32

K cemu je dobra?
K tomu, ze se nemusim za jizdy naklanet a cumet pres volant na vypinac jestli jsou svetla zapnute. Proste bych chtel jen mrknout na budiky, videt, ze svetla sviti a hotovo.

Samozrejme to neni smrtelne dulezita vec, ale hodi se. Ja se vsak ptal spise proto, ze u vsech aut to je, tak me zajimalo, jestli nemam treba vadnou zarovku.
qpc
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 10:01:13

Prazdroj napsal ...

Taky jsem jí postrádam ale už mám atomatické rosvícení světel tak už jí nepotřebuju....I když se světla nerosvítí tak to zjistí vlétě jenom policajti a zaplatím. Možná by bilo vhodný tam dát nějakej hlídač třebas KONTROLKU.


..nezlob! O čem tady asi mluvěj..
Prazdroj
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 09:48:55

Taky jsem jí postrádam ale už mám atomatické rosvícení světel tak už jí nepotřebuju....I když se světla nerosvítí tak to zjistí vlétě jenom policajti a zaplatím. Možná by bilo vhodný tam dát nějakej hlídač třebas KONTROLKU.
Vodník
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 08:10:05

Kontrolka potkávacích světel je dobrá věc. Slušné automobilky dávají do palubky jednu neobsazenou kontrolku na to, aby ji řidič mohl použít k signalizaci funkce, jakou chce a potřebuje.
K mlhovkám: dvě svítící jsem používal k sebeobraně, když se mi ve 150km rychlosti přilepil na zadek nějaký divoch a já měl vzadu dvě děti. Nevěřili byste, jak se rychle začne dodržovat bezpečná vzdálenost, když ty mlhovky rozsvítíte.
Martas
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 08:00:26

MirekS napsal ...
Mě ta kontrolka rozsvícených světel taky chybí, mám automatiké rozsvěcení po startu ve dne nemám kontrolu jestli funguje a skutečně svítím.


Vzhledem k tomu, ze obvykle vyjizdim z mesta nebo z garaze tak to ze svitim vidim na prvni krizovatce odrazem od auta nebo v garazi od zdi, takze tato vizualni kontrola je pro me plne dostacujici, pripadne lze jako u Ypera precvaknout na chvilku na dalove, ty kontrolku maji.
MirekS
Odeslal: Friday 17 March 2006 - 07:51:09

Mě ta kontrolka rozsvícených světel taky chybí, mám automatiké rozsvěcení po startu ve dne nemám kontrolu jestli funguje a skutečně svítím.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0445 sec,0.0147 z toho dotazů.