• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: desinfekce klimatizace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jan22
Odeslal: Saturday 11 February 2006 - 15:29:39
Cauky , nema nekdo navod na desinfekci klimatizace na Opel Astru G 1.6 16V XEL . Diky
Poslední odpovědi
macil
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 20:06:37

Mám kúpený Airco Cleaner od Motipu. Je to aj s aplikátorom. Ešte som ho ale nepoužil, čakám kým sa oteplí.
Hawly
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 18:24:57

Ahoj, take by me zajimalo jaky sper ci penu si koupit..diky
RRAAFF
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 13:08:46

Jo a ještě,jakej je tak nejlepší,popřípadě dobře voní a má co největší životnost
RRAAFF
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 13:06:30

NIO:Až tam pojedu v dubnu na ty parohy,tak pokud si přivezu ten spray,dáš mi ho tam?
Nerad bych něco ulomil při vyndávání toto kastlíku.
Lumpik
Odeslal: Wednesday 29 March 2006 - 12:47:42

Ahoj, taky sem byl dnes na doplnění a čištění klimatizace......No plnění 900,-Kč a čištění 300,-Kč. Podařilo se jim ale při tom ulomit táhlo u vnitřní klapky, ten mechanik nemohl zmáčknout tlačítko na otevření, on to odpojoval.... __; Ale zachovali se super, plnění a čištění sem neplatil a ještě přivezouze SRN nové táhlo nebo motůrek s táhlem (podle toho jak je ten spodní spoj na táhlu). Ale zbytečný starosti. Na druhou stranu, v autě to krásně voní
NIO
Odeslal: Saturday 25 March 2006 - 10:36:39

lepsi je si koupit tu penu a prijde vas to levneji, jeden spray staci na 8 cisteni a je to v pohode. pokazde je to stejne, vyndyt pylak a nastrikat to tam. pak nechat pusobit a pak pustit topeni a nechat tak 15 min vyfoukat. nejdrive studene a pak teplel, ale bez zapnute klima.
Anonymní
Odeslal: Friday 24 March 2006 - 18:16:40

Demontuješ kastlík u spolujezdce (myslím torx 20) adpojíš elektriku k osvětlení,vzadu v levo je kryt pilového filtru,ten demontuješ a za ním najdeš výparnik klimatizace.Ten postříkáš sprejem a je hotovo.
Jestli budeš mit dotaz ohledně klimi tak se ozvy poradim ICQ 294-328-564
RRAAFF
Odeslal: Friday 24 March 2006 - 08:17:17

Mám sice Vectru s auto klima,ale to je v tomto případě jedno.
Mám dotaz,kdy je nejvhodnější provést desinfekci klimatizace?Je nutné teď na jaře,když se přes zimu moc nepoužívala(u mně tak za zimu 3hodiny)a vzhledem k velkým mrazům co byly,musí být bakterie snad pryč,nebo se mýlím.
Takže raději teď nebo až před létem(tak ten květen červen),kdy se klima budou používat často.
DAVE
Odeslal: Friday 24 February 2006 - 20:27:20

A co v Pardubicích?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0709 sec,0.0361 z toho dotazů.