• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: topení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Láďa
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 19:34:18
Mám dotaz kdo jste měl omegu 2,3TD a dobře Vám topila?
Já v ní jenom mrznu
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Tuesday 06 December 2005 - 14:26:42

Diky
Václav GT
Odeslal: Tuesday 06 December 2005 - 10:25:01

Nepožil - použil !!!! Do auta. To by to dopadlo, kdybych požil !
Václav GT
Odeslal: Tuesday 06 December 2005 - 10:21:21

2 JOB: rady z minulého století:
1 nastrouhat do chladicího systému toaletní mýdlo (obyčejné mýdlo na ruce) - vyzkoušel jsem- drobné netěsnosti to zalepí.
2. požil jsem jakýsi přípravek od firmy Wynns (u jiného auta) také to fungovalo. Chladič se neucpal, ten přípravek reagoval teplem a vzduchem, takže jakoby vulkanizovala jakási guma, když prosákla ze systému ven na vzduch.
Dnes prodávají cosi podobného (či stejného?)
Odkaz
Cooling system stop leak
mates
Odeslal: Tuesday 06 December 2005 - 09:46:45

2 JOB: sráč do chladiče ti ho z 90% ucpe a jseš v ... víš kde.
Jinak mě Omega topí supr, stačí 500 metrů a už se valí vlažno, žádný auto krom žigula takhle netopilo.
tt
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 18:31:47

Výměna radiátoru topení je poměrně dost jednoduchá, ale pokud do toho opravdu nechceš nic vrážet a chceš zkusit něco na ucpání tak tam dej obyčejnou kremžskou hořtici. Dobře to funguje a nic to nikde neleptá. _s103
vrgada
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 09:02:21

mne taky mlzilo predni oknou u OA2,4i a kdyz jsem dal topeni mlzilo vic. Pka jsem zjistil u spolujezdce sladkou louzicku a bylo jasno-prohnila vlozka topeni, myslim ze na tom budete podobne. U mne to vyresilo vrakoviste, kde nekdo odstavil omegu se spoustou novych prvku vcetne zanovni vlozky topeni
JOB
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 21:23:43

Trochu jinak: Mam OA 2,0i a pořád se mi mlží okna přičemž se mi na nich dělá mastnej film a je cejtit fridex,kterej se ale strácí strašně málo.
Máte někdo skušenosti s takovejma těma srá*ema co se dávaj do chladiče a měly by ucpat díry.
Je to pracovní auto a nechci do něj už investovat.
Anonymní
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 19:58:12

Možná máš ucpaný topení.Ale všeobecně diesely topí míň.Oktávka TDI začíná topit pořádně tak po 15km jízdy,ovšem nesmí být kopec dolů

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1247 sec,0.0790 z toho dotazů.