• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Polepy budíků A-G
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Gybby
Odeslal: Tuesday 14 June 2005 - 10:27:53
čau lidi. Nemáte někdo naskenovaný budíky popř. nějakej vzor na polepy budíků Astry G?
Poslední odpovědi
Gizmo_CZ
Odeslal: Monday 22 May 2006 - 10:55:06

Odkaz

Ještě to není dokonalý páč v noci ty budíky strašně svítí! budu tam muset ještě něco pod to dát (že by modrou fólii?)

PS: No jo já vím zapoměl jsem na tachometru tam dát kolíčen no! Stane se __;
NIO
Odeslal: Saturday 13 May 2006 - 19:23:03

sezen si budiky ze Sportive a mas to vyreseny.
wwwerca
Odeslal: Saturday 13 May 2006 - 19:10:32

Gizmo_CZ napsal ...

Mám Astru F caravan 95r.v. (bez otáčkoměru) kdo chce pošlu mu přímo na tisk polepky ve Wordu!!! v měřítku 1:1 přímo na tisk!! __;

Posli mi to prosim na Email
Diky _;
Gizmo_CZ
Odeslal: Friday 21 April 2006 - 12:16:13

Nafocený to zatím nemám! Ale bude!

papír je průhlednější než ta původní fólie a tak mě svítí celá plocha budíku! ne jen stupnice s čísly samozřejmě nic není na 100% ( hlavně rovnoměrnost podsvitu) a tak následná úprava svítivosti je jen otázkou času ( přidám tam po jedné žárovce přímo do budíků!) __;
Jason
Odeslal: Friday 21 April 2006 - 10:16:59

To Gizmo_CZ - nemáš to náhodou nafocený?..pro představu.
Yper
Odeslal: Friday 21 April 2006 - 09:22:08

2 Gizmo: ..abych pravdu řekl, tak tomu moc nerozumím! Jak jsi docíli průhlednosti té fólie, kterou jsi dal místo toho původního podkladu.
Vectra to má udělané tak, že je podkladová světlovodivá deska (plexi) a na ní je tel černý polep budíků, kdy stupnice jsou bílé a případně červené a ty jsou průhledné. Jak jsi udělal tu průhlednost, když jsi tam použil bílý lesklý papír?
Gizmo_CZ
Odeslal: Friday 21 April 2006 - 09:02:13

Mám Astru F caravan 95r.v. (bez otáčkoměru) kdo chce pošlu mu přímo na tisk polepky ve Wordu!!! v měřítku 1:1 přímo na tisk!! __;
Gizmo_CZ
Odeslal: Friday 21 April 2006 - 09:00:28

tak jsem udělal následující věc!

Rozebral jsem přístrojovku vymontoval to plexi z budíků, zašel do Office centra (kopírování dokumentů) tam mě to za 30Kč oskenovali a poslali na email, já si to doma upravil (invertoval - přehodil- jsem puze barvy) koupil si modrou složku s té jsem si vystřihl podklady, doma na tiskárně si vytiskl ty budíky na samolepící lesklý papír a na tu modrou složku z PVC ji nalepil, vystřihl, zamontoval a supr!!

Celkové náklady 30kč za oskenování + 10kč složka+samolepící A4 papír!

Prostě není co řešit!!

Kdo nemá doma PC tak mu to v každém kopi centru vytisknou na invertují barvy cirka za 50 Kč!!

A teď mě řekněte proč kupovat polepky za 800Kč?? tady si někdo hodně mastí kapsu co?? __;
Gizmo_CZ
Odeslal: Thursday 20 April 2006 - 09:00:16

Hm to je všechno krásný ale všude nekřesťanský peníze! nemá někdo naskenované budíky v PC? nemohl by mě je poslat na email?

Mám Astru F caravan ( bohužel bez otáčkoměru ale byl bych vděčný i za verzi s otáčkoměrem)

Předem moc děkuji __;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0384 sec,0.0104 z toho dotazů.