• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Tiche syceni v kabine pri jizde
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mol
Odeslal: Saturday 14 May 2005 - 14:21:36
Poklona damy a panove,

chtel bych Vas pozadat o radu. Uz se mi to jednou stalo, ale tehdy mi to opravil autorizovany servis. I kdyz technik rikal ze byla to malickost, stalo to vic nez jsem predpokladal.

Diagnoza:

Po nastartovani motoru a behem jizdy ve vnitrnim prosotu auta slyset tichy syceni. Po vypnuti morotu jeste to slyset cca 3 vteriny pak prestane. Muj subjektivni nazor je, ze to pochazi odnekud z ofunu u celniho skla nebo z te casti vozidla.
Zvysovanim otacek motoru syceni je silnejsi.
Zda se mi, kdyby mi tam unikal nejaky tlak nebo podtlak.

Po letme kontrole jsem tam nic takovyho nenasel. Muzete mi neco doporucit?

Auto:
Opel Astra F Caravan
1.6i, X16SZR

Dekuji

Mol
[ Upraveno ]
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Wednesday 18 May 2005 - 08:03:55

2 O.K.- ten s tím aktivním uhlím je ve skutečnosti vyhazování peněz, protoľe aktivního uhlí v něm není tolik, aby pachy chytal trvale. Stačí pár jízd za nákladním autem nebo Tráboąem a pokud si olamľitě nepřepneą na vnitřní cirkulaci, tak po týdnu je aktivní uhlí v čudu, protoľe absorbční vrstva je nasycená.
pr»ka
Odeslal: Wednesday 18 May 2005 - 05:13:12

Není to podle klimy nebo ne klimy,záleľí kolik chceą investovat ,papírák je samo levnějąí
O.K.
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 23:35:00

Sorry ze Vam do toho skacu,
ale kdyz chci vymenit ten pylak a mam tam klimu tak staci obyc papirak nebo tam ma bejt s aktivnim uhlim?

Astra F 16 16v
mol
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 15:42:44

no moje astricka taky uz neni dnesni ....ma uz najeto 183tis a doufam ze ten unik na spolehlivost a chod motoru vliv nema, potrebuji ted hooodne jet, a nevim jestli tu diru dokazu odhalit okamzite
freez
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 15:15:22

mol:já třeba osobně mám v čudu to tlačko na přepínání okruhů uľ je holt,starý neudrľí podtlak a nehejbe mi klapkou na vzduch do vozu ale pokud ti to sičí po nastertování pořád a chvilku po vypnutí tak bych to typnul ľe máą někde prasklinu a jelikoľ ten podtlak tam toho ovládá víc tak ti utíká celej system
mol
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 15:06:52

jetsli ten filtr pod steracema je pylovy, tak jsem novost filtru si uz overil, ale mel jsem pri tom vypnuty motor a tak jsem kolem toho nic neslysel
... FREEZ .. hezke stranky ...

jeste se podivam na ty hadicky ...doufam ze mi tam v servisu nic nepokazili
freez
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 14:45:34

Yper:děkuji snaľím se
Yper
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 14:39:30

2 Freez: díky za přesné doplnění jako majitele Astry-G.
Jinak tvé stránky jsou dobré!
pr»ka
Odeslal: Tuesday 17 May 2005 - 14:31:33

sorry omlouvám se vidím astra,samo freez má pravdu,uľ jsem z toho srazu nějakej rozvrkočenej

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1027 sec,0.0539 z toho dotazů.