• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: MV6 topí jako blázen
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bubak
Odeslal: Tuesday 16 July 2013 - 15:25:39
Ahoj všem,

mám takový problém strašně semi začla přehřívat omega. Když sem zastavil když mi ručička vylezla do červené tak fungovali jen dva ventilátory ve předu. velká sahara v motorovém prostoru neběžela. Všiml sem si že na chladiči mam jedno čidlo nahoře má 3 piny je takové obdelníkové a pak je jedno dole to je nějaký kulaté. Mohl bych poprosit o radu, které čidlo by to mohlo být. Už si nevím rady pojistky jsou dobré relé taky zkoušel jsem jestli neodešel ventilátor ten běží když propojím v motorové části svorkovnici kde jsou relátka a pojistky když je vyplej motor tak běží v pořádku ale nevím které čidlo byto mohlo být děkuji moc všem za radu

Mám Opel Omega C 2001 MV6
Poslední odpovědi
bubak
Odeslal: Tuesday 23 July 2013 - 15:16:41

nato spodni jsem koukal i nato vrchní ale kdyz propojim nahore ten vrchni tak se rozjedou vsechny a kdyz propojim zas jinak ty piny tak se rozbehne velka sahra snad na nejrychlejsi otacky
Colommbo
Odeslal: Tuesday 23 July 2013 - 12:29:46

Colommbo napsal ...

Není to zcela nastopro, ale pro ventilátor chladiče by mělo být to spodní...

bubak
Odeslal: Tuesday 23 July 2013 - 10:50:42

nato jsem koukal, ale bohužel jsem to tam nenašel hlavně tam nepíšou který termospínač je k hlavní vrtuly. Nahoře je jeden a dole je druhy
mates
Odeslal: Thursday 18 July 2013 - 11:08:55

bubak: jukni do sekce "Stahuj" a sosni si manuál na Omegu, v něm je popsaný kerý piny se maj propojit...
bubak
Odeslal: Thursday 18 July 2013 - 09:32:53

aha tak dnes se nato kouknu ano kdyz spojim nejaky ten pin na tom obdelnicku tak to bezi no
Colommbo
Odeslal: Tuesday 16 July 2013 - 21:00:16

Není to zcela nastopro, ale pro ventilátor chladiče by mělo být to spodní...
Brenky
Odeslal: Tuesday 16 July 2013 - 18:30:43

zkus ty konektory odpojit a dát tam klemu (tuším na krajní piny)...tím by se Ti měli rozjet ventilátory. Případně ještě zkus zkontrolovat kostru ventilátoru.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0479 sec,0.0158 z toho dotazů.