• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: OSTATNÍ :: Ostatní :: Re: Moravský minisraz - Jeseníky 2013
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Robas
Odeslal: Monday 28 January 2013 - 15:12:05
Tak se nám rok s rokem sešel a máme tu opět moravský minisrazík s lámáním nožiček na tradičním místě v Domašově na penzionu Olga pod Červenohorským sedlem. Barák máme tentokrát volnej od neděle 3.2. až do pátku 8.2. Není samo podmínkou být tam až do pátku, já budu od neděle asi do středy nebo maximálně do čtvrtka. V neděli se sejdeme, posedíme, Robert uvaří Segedýňák na následující tři dny, večer dáme boulec a od pondělí začneme sportovat Tak Vás, kteří jste v dosahu a máte zájem se setkat, srdečně zvu.... pokecáme, popijeme, posportujeme a bude nám fajn......... Zdravé každoroční jádro zřejmě jede, jako třeba důchodce nééééé z Vysočiny, ale z Mostu.... je to Yper, jestli to novým něco říká, necháte ho vykecat..... a zjistíte, že jsou čtyři ráno
Poslední odpovědi
freez
Odeslal: Tuesday 12 March 2013 - 13:38:46

Máš památeční foto !!(a)
mates
Odeslal: Monday 11 March 2013 - 09:18:07

To je fotomontage ala Prišťák, takový panoramata tam nejsou a já mám hezčí hadry
Richec
Odeslal: Monday 11 March 2013 - 09:01:33

mates napsal ...

Nejezděte tam, stojí to tam za hovno, já už tam taky nepojedu...sníh napikaču, chata smradlavá, no hnus

Ale na těch lyžích Ti to sluší _;
mates
Odeslal: Monday 11 March 2013 - 08:35:12

Nejezděte tam, stojí to tam za hovno, já už tam taky nepojedu...sníh napikaču, chata smradlavá, no hnus
JardaB
Odeslal: Sunday 10 March 2013 - 22:14:31

No fakt mu to sluší
Colommbo
Odeslal: Sunday 10 March 2013 - 21:29:23

Mates jak malovanej - tohle nemá chybu... !!(a) _;
freez
Odeslal: Sunday 10 March 2013 - 19:29:28

Chudák Mates !!(a)

Robas
Odeslal: Sunday 10 March 2013 - 10:29:15

mates napsal ...

Tak co Sup a Yper...dorazíte 16. resp. 17.3. nebo jak korva?
A ještě někdo se přidá kdo lyžuje....třeba Vači?



Tak po té domluvě v hospodě sem matýsek napsal todleto ......... a teď mi od něj došla taková zajímavá SMS __; no, postavil jsem smíchy pobouranej nábytek....... matýsek se nám "sekl" o týden
Robas
Odeslal: Sunday 10 March 2013 - 10:16:54

Takže vážení, také z důvodu jarních prázdnin, které budou tento týden probíhat mimo jiné v okresech Jeseník a Šumperk, je definitivní termín od soboty 16.3. nebo neděle 17.3.
Matýsek se svou drahou dorazí na Olgu v neděli dopoledne...... zřejmě z důvodu, aby se stihl zmrzačit, aniž by ho někdo z OCR viděl jak metá ze svahu kozelce..... Já přijedu taky v neděli během dne a s Yperem se teď budu domlouvat.
Takže pokud se ještě někdo přidá, dejte vědět sem, nebo přijeďte až tam, je to fuk, barák je celej volnej

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0446 sec,0.0106 z toho dotazů.