• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: OSTATNÍ :: Ostatní :: Re: trasa Plzen nebo Praha do Liberce a zpet?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
watchi
Odeslal: Thursday 25 August 2011 - 08:37:43
nepojedete nekdo trasu z Plze a okoli nebo Prahy do Liberce a zpet? Potrebuju dopravit prevodovku od JardyB.
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Monday 05 September 2011 - 17:02:23

Omega to má tak, že mezi N a D se dá řadit normálně a na R je pojistka, aby ji někdo nezařadil omylem za jízdy.
JardaB
Odeslal: Monday 05 September 2011 - 08:30:00

Ja zadny blokovani spojene s brzdou nebo klickem nikdy nemel a to uz mam 3. AT Omegu. Jen pojistka co se musi pritahnout na klacku.
mates
Odeslal: Monday 05 September 2011 - 08:17:07

KopA napsal ...

Snad v každém návodu k autu v sekci automatická převodovka píšou že z N na D nejde ten klacek posunout bez toho aby jsi stál na brzdě...

To ale ještě neznamená, že je to pravda. Mě to v pohodě šlo...
watchi
Odeslal: Sunday 04 September 2011 - 14:54:39

zdravim vas chlapi,
tak k tomu razeni, mate ptravdu je to tak ze na "R" s pojistkou.

dal pisu to, ze koupe od Zizi nedopadla a to proto, ze na aute krom oprav prevodovky je dalsi spousta prace - motor,rizeni apod. znamena to dalsich 50tis. aby auto bylo schopne provozu.tudiz pomernou cast penez investuju do zlate a verim,ze bude slouzit dale jak doposud. rusim jakekoli akce se stribrnou Omegou.jen kozeny interier usilovne shanim do kombi - pomuze mi byt sobestacny pri presunu do auta.

nemate nekdo zkusenost s montovanim naby na volant?shanim na volant s 6ti dirama.
JardaB
Odeslal: Saturday 03 September 2011 - 19:39:21

watchi: mrkni sem Odkaz prevodovku se mi podarilo opravit, tak ta od Legenda je kdyz tak volna.
Co ta tvoje vlastne dela spatne?Jak se to chova?
KopA
Odeslal: Saturday 03 September 2011 - 17:25:07

Snad v každém návodu k autu v sekci automatická převodovka píšou že z N na D nejde ten klacek posunout bez toho aby jsi stál na brzdě a z N na R platí to samý plus ta pojistka. Je to proto aby sis uvědomil že nepojedeš dopředu ale dozadu a podíval ses dozadu
watchi
Odeslal: Friday 02 September 2011 - 12:20:57

mam dalsi poznatek,muzete mi nekdo poradit. pri vymene spodku prevodovky se menilo to "S"icko na volici rychlosti. paka radi rychlosti, ale nejde bez zmacknuti pojistky radit "R" kdyz jdu z "D".na "N" v pohode a pak sew musi zmacknout. u zlate Omegy to tak nebylo.
ted o vikendu zkusim zjistit typ te RJ. nemate to nekdo prosim na pujceni,nechci za pujceni davat 500,-.
watchi
Odeslal: Friday 02 September 2011 - 11:29:18

ciba: tady nekdo prodava manual prevodovku.
Odkaz
ciba
Odeslal: Wednesday 31 August 2011 - 13:54:37

jasne ten automat je desne pohodlnej:D ale v Praze 14l je celkem slusna spotreba..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0787 sec,0.0490 z toho dotazů.