• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: kódování dálky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Martin 4
Odeslal: Wednesday 20 October 2010 - 12:55:17
Zdravim všechny,měl bych dotaz.Musel jsem vyměnit baterku,ale díky tomu mi přestala jít dálka.Centrál funguje bez problémů,ale dálka ne.Asi to neni originál,protože dálka neni v klíči,ale jako samostatná klíčenka-což by mělo bejt ale jedno.Nevíte někdo,jak tu dálku nakóduju,aby mi zase fungovala?Díky za rady.....:-).
Poslední odpovědi
Martin 4
Odeslal: Sunday 24 October 2010 - 19:26:02

Zdar,prosim tě je to druhej nebo třetí shora (nevim,vypadaj stejně),ale už je to v pohodě.Už to funguje.V autoservisu mi prostě vypli alarm (je to taková krabička na otočení klíčkem) a vůbec mě nenapadlo na to kouknout,protože jsem tomu elektrikáři řikal,že to pak musí zamknout a odemknout,aby to nastartoval,a on to jenom zamknul (vypnul).Takže jsem to prostě jenom odemk a fachá to v pohodě jako dřív.Každopádně i tak díky.
KopA
Odeslal: Saturday 23 October 2010 - 20:55:25

Martine, když už nám to nevyfotíš tak se podívej na tenhle Odkaz a napiš sem kterej z nich to je (jako třeba druhej shora) pokud teda vůbec nějakej.

Potom se dá teprve hledat třeba návod.
legionar
Odeslal: Friday 22 October 2010 - 18:34:49

jdi na Odkaz a zadej alarm flashpoint. Ono je tam toho dost. když budeš potřebovat něco přeložit tak to nech přeložit z google překladač
Martin 4
Odeslal: Friday 22 October 2010 - 16:43:07

No a nemáš ani ttřeba tušení,kde na netu najít stránky firmy?Já když tam zadal flashpoint,tak mi nevyběhlo nic jinýho,než ta hra.Kdyby se mi podařilo jakít stránky tý firmy,tak tam bych se třeba něco dozvěděl......
JOB
Odeslal: Thursday 21 October 2010 - 14:02:34

Jestli je to origo dálka tak vlezeš do auta, zavřeš dveře, zapneš zapalování a zmáčkneš ovladač.Mělo by to zamknout a hnet odemknout.Pokud je dálka nějaká dodělávaná tak to ti asi nikdo neporadí.
Martin 4
Odeslal: Thursday 21 October 2010 - 13:04:03

Halo halo,poradíte někdo?Nemůžu to nikde na netu najít a už jsem se ptal x lidí a nikdo neví..............:-(...
Martin 4
Odeslal: Wednesday 20 October 2010 - 13:21:59

Prosim tě je to corsa B,rok výroby 96.A dálak je jako klíčenka,ale jediný co vim,že je na ní napsáno flashpoint,jinak nic víc.Myslel jsem,že to bude u opelů tak nějak stejný,tak jsem podrobnosti nepsal....
mates
Odeslal: Wednesday 20 October 2010 - 13:16:36

Beru skleněnou kouli...a nic. Trochu mi napověz... Auto? Typ? Rok výroby? Typ dálky?
Duplicitní vlákno v Zafira - elektrika smazáno.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0455 sec,0.0192 z toho dotazů.