• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér :: Re: sterace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tekooman
Odeslal: Wednesday 15 September 2010 - 14:21:54
ahoj, chtel jsem se poradit jake mate zkusenosti z prednimi steraci jde mi o znacku a jakou velikost, predem diky za rady
Poslední odpovědi
Ondre
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 19:11:53

kdekoliv, kde prodavaji dily na auta apm.cz, stangl, kelly atd. ale pocitej ze aerotwiny budou trosku drazsi
tekooman
Odeslal: Saturday 18 September 2010 - 19:03:19

diky za rady, ja jsem uz drive mel zajem o aerotwin od bosh, tak jsem rad ze je snima spokojenost, jeste muzete poradit kde je v brne poridim?namontovani je bezproblemove nebo je vice druhu mam zafiru r.v 2004
Ondre
Odeslal: Friday 17 September 2010 - 21:19:16

na zafire B mame uz cca 3 roky sterace aerotwin od bosh a taky spokojenost. delka 600 mm oba dva. akorat v zime nic moc, kdyz snezilo tak se na koncich steracu lepil snih a oddalovali se od okna a museli sme zastavit a bouchnout s nema
Richec
Odeslal: Friday 17 September 2010 - 14:59:28

Mám bezramínkové BOSH a už 3 roky spokojenost _;
Lhex
Odeslal: Friday 17 September 2010 - 12:51:33

mates napsal ...

a teď zase drnčí - skáče a stírá napikaču. Takže tvrdím, že origoše jsou nejlepší.

zadní okna bývají zaoblenější než přední, takže záleží hodně taky na kloubu ramene, aby byl namazaný, nedrhnul a aby dostatečnou silou přitlačoval
mates
Odeslal: Friday 17 September 2010 - 09:31:15

qpc napsal ...

ještěmtušit,co to máš vlastně přesně za Oplika...

ještěmtušit...je to ve vláknu o Zafiře, tak to bude asi Zafira !Pj:
qpc
Odeslal: Thursday 16 September 2010 - 15:56:29

ještěmtušit,co to máš vlastně přesně za Oplika...
mates
Odeslal: Wednesday 15 September 2010 - 15:57:55

Tak já na Omegu kupoval jen jednou, a to origoše v Opelu...a stíraly bezchybně. Teď na Toydu jsem koupil na zadní náhradní gumičku od Filsonu (někde na benzince, pár za asi 70,- Kč) a půl roku dobrý a teď zase drnčí - skáče a stírá napikaču. Takže tvrdím, že origoše jsou nejlepší.
Nemám zkušenosti s těma bezramínkovejma, co se dávaj třeba na Ochcáfky a pod...někdo říká špica, někdo zase naprd
tekooman
Odeslal: Wednesday 15 September 2010 - 14:53:24

to prave nevim jake byly puvodni, proto se ptam jestli muzete nejake konkretne po vlastni zkusenosti doporucit
Martas
Odeslal: Wednesday 15 September 2010 - 14:46:14

Obvykle se pouzivaji o stejne delce jako ty puvodni ... a na vetsine steracu (krabicce ve ktere jsou zabalene) je i konkretne napsano pro jaky typ auta a rok vyroby jsou pouzitelne.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0405 sec,0.0141 z toho dotazů.