• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: Špatný zvuk pri brzdení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
J.F.
Odeslal: Thursday 21 January 2010 - 15:51:58
Pri brzdení mi vychádza spod auta divný zvuk ako ked trie zelezo o zelezo. Predpokladám, že je to od zadnej nápravy a čo je zaujimave trvá to len tak 10 prvých zabrzdení, predpokladam kym sa nezohreju brzdy a potom to prestane Brzdové obloženia na vvšetkych kolesach mám skoro ako nove, vymene pred 2 rokmi, brzdové kotuče a bubny su už tenšie ale nemaju praskliny. Brzdy som mal rozobrate. prečistil som segmenty ale nepomohlo. Poraďte.
Poslední odpovědi
dada
Odeslal: Thursday 21 January 2010 - 20:49:19

bubny orezavaji, me to dela taky, zvlaste v zime a ve vlhku, sundat buben, vycistit....ale moc platne to nebude, at si drhne, hlavne ze brzdi
mates
Odeslal: Thursday 21 January 2010 - 16:11:04

Jako nove...2 roky Tak pokud jsou vizuelně desky v poho, tak asi dřou o rantle, které vznikly na kotoučích sjetím. Kotouče stoč (pokud to ještě půjde) a nebo kup rovnou nové.
Martas
Odeslal: Thursday 21 January 2010 - 16:06:53

To je opravdu prinosna informace ze desticky mas "nove" pred 2 roky, to taky muze byt 80 000 km. U kotoucu se mira opotrebeni rozhodne neridi tim, jestli jsou nebo nejsou popraskane ale predevsim jejich minimalni tloustkou a zvlnenim.

No a na konec vubec nejpodstatnejsi je jake mas auto/motor ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0519 sec,0.0109 z toho dotazů.