• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: automaticka prevodovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
host
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 10:09:38
mam vectru 97,obsah 1,6 automat. Prevedovka pri prvnim nastartovani rozsviti kontrolku s varovanim,ale kdyz se motor zahreje a ja vypnu klicek a znovu nastartuju,tak je vse v poradku a jede jako drak.Kde by mohla byt chyba?Myslite ze mam vymenit olej v prevodovce? A jakej tam mam pouzit,jsem naprosty amater takze vim kulovy.Diky za radu
Poslední odpovědi
Mája
Odeslal: Wednesday 07 July 2010 - 23:16:26

Měl sem jí 4roky v sedanu 2.0 16v a nemůžu si na ní stěžovat. Za tu dobu žádná porucha,řazení bylo jemný. Dokonce bych řek,že i spotřebu sem měl nižší než mam teď s manuálem.
JOB
Odeslal: Tuesday 06 July 2010 - 22:19:37

Nechci zakládat nové vlákno a tak oživým tohle !!(a)

Kluci jak jsou na to m obecně automatické převodovky ve VeB ? Jde mi o to jestli jsou spolehlivé nebo trpí nějakou nemocí.
legionar
Odeslal: Wednesday 28 October 2009 - 08:03:08

info zasláno na email _;
legionar
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 21:11:52

jasně hned zítra napíšu _;
host
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 20:59:22

Pro legionare-uz jsem se zaregistroval,a zkousel jsem ti na tvuj email poslat svuj ale nejak mi to nejde tak ti ho posilam Email Posli mi prosimte ty informace a hlavne jak mam zaplatit tem clenskej poplatek diky petir
legionar
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 14:33:26

host napsal ...

ono to tady v anglii s tema servisama neni tak jednoduchy-vsichni tvrdej ze jsou nejlepsi,a pak ti zkurvej i vymeno brzdovejch desticek napr,Tak mi drz palce at najdu nekoho normalniho.Mam otazku muzu se k vam zaregistrovat z Angliie?


Jasně že se můžeš registrovat z anglie , už jsme tu jednoho měly z anglie. Registruj se a pak mi pošly email a já ti napíšu podrobné info. Email Email

JardaB
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 14:23:04

No na olej se mi to nezda, predpokladam, ze v te dobe prevodovky nejake snimace hladiny nemely a jinak to snad nepozna. Chtelo by to diagnostiku. Kazdopadne to bude asi neco od elektriky, tak bych se branil celkove repasi za ranes s vysledkem totalniho doku.veni spajzky
mates
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 14:17:27

Tak jsem si říkal, že by mohl zajet k Legendovi...ale koukám, že by to bylo trochu z ruky !!(a)
host
Odeslal: Tuesday 27 October 2009 - 13:50:44

ono to tady v anglii s tema servisama neni tak jednoduchy-vsichni tvrdej ze jsou nejlepsi,a pak ti zkurvej i vymeno brzdovejch desticek napr,Tak mi drz palce at najdu nekoho normalniho.Mam otazku muzu se k vam zaregistrovat z Angliie?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0539 sec,0.0204 z toho dotazů.