• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Koupě Vectra C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomy
Odeslal: Saturday 07 March 2009 - 16:55:27
Dobrý podvečer,
uvažuji o koupi Vectry C po faceliftu combi. Mohu poprosit o doporučení vhodného benzínového motoru (kvůli PDF)? Máte nějaké zkušenosti se 14-ti:-( řídícíma jednotkama a s tímto autem všeobecně? Mám B pofacelift 1.8 benzín sedan. Díky
Poslední odpovědi
xpepa
Odeslal: Saturday 25 December 2010 - 10:49:29

Taky vam pridam par postrehu, vectra je vskutku hodne nedotaciva v zatackach, vcera sem jel po meste 30, skoro sem nevybral vyjezd z kruhace. Za mnou x5 a nechapal ze litam z prava doleva, ja taky nechapal trosku snehu na selnici a zimaky 225 siroky s 4 mm vubec nepobiraj. Motor mam 2.2 direct 114kw, po faceliftu 6 kvalt. s moji tezkou nohou mam ted na pc 10l / 100km. Prez le to je to kolem 8. Dovolena na slovenskou plne auto tempomat na 140 a spotreba 7.2.
Rekor co jsem zkousel s hodne lehkou nohou na plynu sem ujel 100km se spotrebou 6.3 ale to jsem za 100km nedal plynovej pedal ani jednou az na podlahu
Jedine co na tomhle motoru nevydrzi je vstrikovaci cerpadlo, da se sehnat za 13k a ja uz tam mam druhe. Benzinku si hodne vybiram, palivovej filtr menim s kazdou vymenou oleje, tak jsem zvedavej kolik tohle cerpadlo vydrzi.
toskey
Odeslal: Monday 17 May 2010 - 19:50:45

Já se taky nafty bojím jak čert kříže,rád bych si koupil benzín v automatu,ale když je modni naftova vlna a všichni dnes kupují naftáky.Děs,sehnat auto střední třídy v benzínu v automatu nějakou slušnou výbavu=nadlidský ukol.Proč si sakra všichni nový auta kupujou naftáky?Dyt se to vyplatí až od 40tkm/za rok.Paky my méně majetní nemáme šanci koupit auto v benzínu,které nebude až taková finanční past jako nafta.
Martas
Odeslal: Monday 17 May 2010 - 19:01:28

3 litr v nafte nebrat pokud nema najeto 20 000 km. Naprostej atyp kterejch se moc neudelalo a delal se hrozne kratkou dobu, kdyz k tomu pripoctu znamy problemy naftovejch motoru po 100 000 km tak je to cesta do pekel.
toskey
Odeslal: Monday 17 May 2010 - 18:51:22

Jak jsou na tom ty 3 litrovy nafty,delaj se v pekny vybave,benzín se nedá takřka sehnat v automatu a s lepší výbavo jako el.sedačky s pamětí,bixenony atd.jedna je tady: Odkaz kdyby ty kiláky byly pravdivý,tak by to mohlo být dobrý za ty prachy,ne?
toskey
Odeslal: Monday 17 May 2010 - 18:44:52

tak jsem včera koukal po vectrách na internetu a narazil jsem na jednu pěknou Odkaz OPC!!!dva laufy _;
Martas
Odeslal: Thursday 13 May 2010 - 17:54:41

U predfaceliftu muze byt problem s elektronikou a elektroinstalaci na palubni desce a sloupku.
Legend
Odeslal: Thursday 13 May 2010 - 17:50:20

Co se týká motoru, tak s dieselama ve VC zkušenosti nemám. Automaty jsou od výrobce Aisin Warner, je to typ AF40 a skutečně spolehlivost nic moc, radši bych dopředu počítal s tím, že dříve či později bude nutná repase automatu, protože nový stojí cca 85.000,- a díly jsou na to dost drahé, takže i repase vyjde kolem 50tis jak nic. V Omegách se automaty povedly mnohem líp, jsou to ještě kvalitní GM AR35 z Francie a ne takovej Japonskej sráč vyprojektovanej na omezenou životnost. Dále bych po koupi VC počítal s výměnou předních i zadních ramen a hprních uložení tlumičů, případně ložisek kol toto vše začne odcházet mezi 200 až 300tis km, jinak bych řekl, že VC žádné hrubé nedostatky nemá.
toskey
Odeslal: Thursday 13 May 2010 - 13:26:20

Ahoj,taky uvažuji o koupi C vectry v kombiku,ale protože jsem rozmazlený moji omegou v automatu tak koukám po automatech,ale už mi druhý člověk řekl že automay v těch nových vectrách jsou naprd,že nevydrží.Je to pravda nebo tlach,jaký typy se dávaly do C vecter?Dále jestli máte zkušenosti někdo 3.0 cdtti jak je na tom se spolehlivostí,spotřebou atd jediny co jsem se z recenze dočetl,že je to motor od isuzu a že moc spolehlivý není.Nebo obechně jaký motor se spoejním s automatem se dá sehnat a je nejspolehlivější?Dají se u nových opláckých naftáku opravovat vstřiky nebo se kupujou nový?Prosím poradte...
mates
Odeslal: Friday 08 January 2010 - 14:28:56

watchi napsal ...

...jen nevim jak auto z Nemecka dovezt....:-(

Robas poradí... A možná by i dovezl...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0529 sec,0.0193 z toho dotazů.