• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
TEKOUCÍ OLEJ
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LUKY
Saturday 12 March 2005 - 13:08:45
Host
Mám Opel Omega 2.5 v6 z 96. roku. Začal poąkubávat motor. Napadlo mne, ľe bych mohl vyměnit svíčky. Kdyľ jsem vyąroubovával svíčky bylo kolem nich spousta oleje. Svíčky pavaly v oleji aľ po kabely. Jiskřiątě bylo suché. V oplu mi řekly ľe to můľe být těsnění pod víkama. Tak jem je vyměnil. Po necelých 8000 km jsem to zopakoval s tím, ľe jsem k standartnímu těsnění přidal těsnící tmel. Nyní to mám znou rozebraný a zase vąude olej. Prosím o odpověď. Kde dělám chybu? Je nějaká jiná technologie, nebo řeąení? Děkuji.
NIO
Saturday 12 March 2005 - 14:03:07
Host
je to jedna z castych zavad V6.
tesneni vymen ale... je potreba to delat na studenem motoru. pak ho zahrat a opet trochu poolit a dotahnout.
Muze se stat ze davas tesneni obracene. tedy drazkami nahoru.
pokud to nepomaha, tak musis vymenit cela vika, protoze budou uz zkrouceny.
LUKY
Saturday 12 March 2005 - 18:24:21
Host
DÍKY! Nikdy jsem to podruhé nedotahoval, vyzkouąím to. Gumičky asi neobracím, protoľe na jedné straně mají takový gumový, těsnící, půlkruhový ąpalík. Výka se zdají být rovná (podle oka). Ale ty gumičkyv nich plavou. Nesedí. Kydľ nasadím gumičku do dráľky a trochu přitlačím smekne se a celá zapadne do dráľky. Mam to zkusit znovu s tmelem. Nemají v novějąích V6 jiné gumičky, nebo výka?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1397 sec,0.1168 z toho dotazů.