• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe poslední díl výfuku
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vitalish
Friday 11 March 2005 - 16:22:44
Host
Ahoj fąem!

Kdysi jsem tu někde v poradně zahlédl návod+fotky jak nahradit poslední díl výfuku trubkou, ale uľ to nemůľu najít .. Rád bych vejfuk vyměnil, v ideálním případě s co nejmenąími náklady. Zas bych ale nerad měl zvuk jak WRC Díky za rady a porady.

Vitalish

X20XEV
Red Dwarf
Friday 11 March 2005 - 16:35:15
Host
Já jsem ho měnil na 1.8 16 V za 3800Kč neoriginál.Myslím,ľe nějaká trubka není ą»astný řeąení.
NIO
Friday 11 March 2005 - 17:00:02
Host
vyhodil jsi 3800,-.
trubka nic moc nezmeni. je to hlubsi jen venku za autem. uvnitr nic.
kazdeho vec.
goose
Friday 11 March 2005 - 17:19:04
Host
ahoj jelikoz muj vyfuk byl temer totalka u X20XEV vcetne katu ktery byl zacpan vytrepal jsem ho a dovnitr vsunul trubku padla tam uplne presne a obvaril aby nedrncela prostredni dil zustal original a dal jsem jako posledni dil ladak co jsem mel doma ted ovsem upadnul i ten ladak a auto ma teprve ten supr zvuk takze .Pryc s katalyzatorem nechat jen obal a do nej trubku nechat prostredni dil a misto posledniho dilu jen trubku s nejakou peknou koncovkou a SUPR .
s tim katalyzatorem je to na kazdym jak uvazi ja kdybych ho nemel ucpany urcite bych ho skrz super zvuk nenicil ale pokud je po nem kulovy pryc snim
riwal
Friday 11 March 2005 - 17:41:08
Host
Vitalish84.42.150.69 napsal ...
Ahoj fąem!

Kdysi jsem tu někde v poradně zahlédl návod+fotky jak nahradit poslední díl výfuku trubkou, ale uľ to nemůľu najít .. Rád bych vejfuk vyměnil, v ideálním případě s co nejmenąími náklady. Zas bych ale nerad měl zvuk jak WRC Díky za rady a porady.

Vitalish



Mám trubku s koncovkou uľ přes rok - viz. galerie členů. Musim říct, ľe se prakticky nic nezměnilo, spotřeba stejná akorát se mi zezačátku zdálo, ľe to de líp odspoda, ale to moh bejt muj subjektivní dojem. Jinak zvuk je decentně libovej a opravdu jen za autem a jen kdyľ tomu naloľíą jinak je to stejně tichý. Lib odsud to má taky na dvoulitru a je spokojenej. Dělej jak myslíą, ale viděl jsem rozpáranej koncák a je to v podstatě obklíčenej vzduch - trochu drahý.
X20XEV

riwal
Friday 11 March 2005 - 17:42:21
Host
No tak sem se dostal do modrýho, přehlíd jsem to označení motoru, ale asi to pochopíą.
ms
Friday 11 March 2005 - 18:05:31
Host
chlapi, namiesto zadneho dielu dat iba trubku ? to som este nepocul. je to bombove., a co stk? je ta trubka obalena, ze vyzera ako ozajstny tlmic? a este nema vplyv na emisie? dik , odchadza mi zadny diel vyfuku a mam uz teraz mindraky a setrim, ale mozno nemusim?
riwal
Friday 11 March 2005 - 18:25:47
Host
No tak na emise to teda vliv nemá ani nemůľe - co by asi plechová bandaska s emisema udělala.
Normálně uřízneą přírubu střeďáku a navaříą zohýbanou trubku - ne navařovanou - no a na konec dáą laděnou dvoupláą»ovou koncovku podle vkusu a je to.
ms
Friday 11 March 2005 - 18:39:46
Host
ja ziram na co tie zlate ceske rucicky nepridu. A co im hovoris na stk?
riwal
Friday 11 March 2005 - 18:55:07
Host
Na STK nic - je jim to jedno, emise to neovliňuje, jak jsem psal a hluk neměří, ale ono se opravdu drobné zvýąení hluku projevuje jen při zátěľi motoru, kdyľ tomu naloľíą, ale je to zanedbatelné a jen za autem a to mám koncovku, která dělá dost velkej brajgl, kdyľ dáą decentnějąí, tak nic. Jinak kdyľ máą na konci laděnej fuk tak to dělá 5x větąí bordel minimálně.
Dokonce jsem asi 3 neděle jezdil úplně bez koncáku, jen jsem měl před zadnim kolem trubku ze střeďáku a nebyl problém, dokonce to bylo tiąąí něľ teďka s tou laděnou koncovkou.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1841 sec,0.1475 z toho dotazů.