• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
displej pro radio VeBe 97
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Thursday 19 June 2008 - 10:28:54 Citovat
Host
Ahoj, mám VeBe 97 a displej k rádiu už není plně funkčí (nemám palubní počítač), potřeboval bych vědět, zda se dá opravit nebo koupit jiný. Také samozřejmě za jakou cenu. Strašně mi štve hlavně tom že není vidět teplota a stanice, kterou poslouchám.

Děkuji za odpovědi

p.s. tady Plzeň
Martas
Thursday 19 June 2008 - 10:34:40 Citovat
Host
Da se jak opravit svepomoci (v poradne je navod na vycisteni a "vypodlozeni" toho pruzneho plosneho spoje), tak jsou firmy ktere to na pockani udelaji a da se koupit jak novy za cenu cca. 6000 a nebo na vrakovisti pouzity za 1000.
freez
Thursday 19 June 2008 - 10:37:30 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Všechno jde , podívej se na tato vlákna a taky na toto najdeš tam i kontakty na lidi co to opravují, je tu také možnost koupit displej na vrakovišti a vzít si rovnou displej z vozu který má palubní PC , to kdyby ses rozhodl si jej za pár korun dodělat, více taky najdeš tu na stránkách OCR.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Michal
Thursday 19 June 2008 - 12:32:25 Citovat
Host
Díky za rady, snad tu na poradně něco objevím. Jen se mi nezdá, že by mi na VB mohl fungovat palubní comp, když tam v originálu není od výrobce. Ale nejsem technický talent

Ještě jednou dík
Martas
Thursday 19 June 2008 - 13:26:38 Citovat
Host
Fungovat bude urcite, ale je to docela piplacka i pokud zvolis "Lite" verzi ktera nepouziva cidla ktera u auta bez palubaku nejsou.
Michal
Thursday 19 June 2008 - 13:47:19 Citovat
Host
to mě zajímá, ale bohužel jsem žádný návod nebo postup na tomto serveru nenašel. Mimochodem, jaké informace poskytne "lite PC" ? dík
z0diaC
Thursday 19 June 2008 - 13:57:24 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
nenazval bych to lite ale OEM - bez příslušenství _;

bude to napojené jen na řídící jednotku ... tzn,že uvidíš spotřeby,dojezdy atp.
nebude to ukazovat destičky,hladinu oleje,chladící kapalinu,ostřikovac kapalinu,žárovky ...

a musíš doplnit páčku - koupit tu s tlačítkama pro palubní PC.

pak Ti musí pasovat konektory MID a TID ale to ses tu určitě dočetl.

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
Martas
Thursday 19 June 2008 - 14:04:59 Citovat
Host
Kompletni navod mas treba zde Odkaz ale neni to tak uplne Easy.

Pokud mas predfacelift tak "staci" prohazet nebo preletovat jednotlive PINy v konektoru + pokud neni priprava natahnout draty do palubky, ECU a pokud jde o tu "Lite" verzi (ukazuje meritelne udaje, ne stavy kapalin, opotrebeni desticek a nesvitici zarovky) tak nektere PINy uzemnit a na nektere naopak privest +12V. Pokud by clovek chtel plnohodnotny BC tak doplnit cidla (napr. olejove a snimace zarovek) a pokud neni priprava i dotahat draty.

U faceliftu te ceka kompletni predelani konektroru a dotahani vsech dratu + cidel.

A u vsech verzi samozrejme vymenit packu steracu.
Michal
Thursday 19 June 2008 - 14:05:08 Citovat
Host
Tak to nezvládnu, vůbec mi není jasný postup atd. A také to bude asi drahý )))
Meneator
Friday 20 June 2008 - 09:20:55 Citovat
Host
Ten navod sem delal ja, doufal sem ze to z toho bude aspon trochu jasny asi je tam malo fotek, ale kdyz sem to delal, nenapadlo me vyfotit nic jinyho nez tu zmet kabelu pod pristrojovkou, takze zdokumentovano to bohuzel nemam. Ale pro vsechny ktery se do toho chtej pustit, tak to neni tak slozity az tak jak se zda chce to jen si prolezt trochu to auto a zjistit kde co je Kdyz budete mit nejaky pripominky, tak ten navod zkusim nejak zprahlednit _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1970 sec,0.1447 z toho dotazů.