• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prumerna spotreba
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vranoch
Thursday 10 March 2005 - 09:53:22
Host
Jaky mate zkusenosti s palivomerem, resp. s ukazatelem celkove a prumerne spotreby? Prijde mi, ze mi to ukazuje prumernou spotrebu cca o 1 litr mensi, nez je ve skutecnosti? (2.5TDS).
dik Vranoch
klubo
Thursday 10 March 2005 - 10:00:07
Host
jde o to jestli máą nastavenej displej na tvůj motor a rozměr pneu (jestli někdo uľ displej neměnil nebo tam máą nějakej divnej rozměr pneu)
Anonymní
Thursday 10 March 2005 - 10:24:30
Host
co znamena nastavit display na muj motor? Kola jsou myslim normalni (ted 195/65/15).
klubo
Thursday 10 March 2005 - 10:41:45
Host
no jde o to jestli ho někdo měnil a třeba tam dal displej z benzína nebo z jinýho diesla tak to nemusí pak počítat správně, kdyľ dýl podrľíą obě tlačítka displeje tak by ti to mělo na prvnim řádku ukázat číslo - třeba 15 a to je právě index kterej ti určuje co máą za pneu a motor, potom se mrkneą do tabulky jestli to odpovídá a kdyľ ne tak musíą na diag. (u opla tech2) a tam ti to nastaví na správnou hodnotu. Já kdyľ dodělával pal. pc tak to byl displej z 1,6 16V a ukazovalo to hrozný hausnumera. Tu tabulku kódů mamm jenom na astru takľe neporadim ale NIO ji asi mít bude...
Lib
Thursday 10 March 2005 - 10:45:55
Host
kalibrace je nutna pokud ma clovek jiny prumer kola nez ty v papirech (pozor prumer celyho kola, tj k 15/65 muze byt ekvivalnetni 17 s nizsim profilem a pak prumer kola zustane stejny). me osobne to meri plusminus deci (pocitam to podle tankovani doplna)
[ Upraveno Čt bře 10 2005, 10:49 ]
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1243 sec,0.1003 z toho dotazů.