• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hlučnost motoru
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 21:56:37
Host
poraďtě mi prosím co dělat s hlučností X20DTL, má to takovej multikárovej zvuk, jel sem s tim samym autem se stejnym motorem a bylo to výrazně tiąí. Hodně to řve kdyľ nastartuju a mrzně, kdyľ je nad nulou tak je to lepąí, kdyľ se auto ohřeje tak je to taky zlepąí. Najeto údajně 140tis a olej tam dávám shell diesel 10w40......dikes _rendek
[ Upraveno ]
SCULLY
Wednesday 09 March 2005 - 23:23:14
Host
KLUBO mám podobný problém. Nejdříve jsem myslil ľe to bude olejem tak jsem zkouąel i různé přísady ale nic to nepomohlo. Taky jak říkáą ty kdyľ mrzne je to horąí točim to jenom do 2tis.ale stejně to vzpadá ľe se mi rozpadne motor. Jak se to zahřeje je to dobrý. Zkusil jsem aditivum do nafty a je to lepąí takľe to dělá asi čerpadlo. Taky bzch měl mít najeto 130tis. ale neveřim tomu. Máme v rodině jeątě jednu tu samou astru a motor je o něčem jinym je tiąąí a výkonějąí. Kdyby to stačilo nějak poątelovat. Zkus to aditivum uvidíą a nalej tam poprvé klidně celou pixlu, třeba ti pomůľe.
riwal
Thursday 10 March 2005 - 07:02:46
Host
Klucí, já mám takový tuąení, se tu tu uľ řeąilo a dost rozsáhle. Zapátrejte do historie.
rutus
Thursday 10 March 2005 - 07:29:34
Host
Ja mel taky hodne hlucny motor. Kdyz jsem se pri jiny prilezitosti na to ptal v autorizaku, tak mi rekli: "Hluk dela prevodovka - rozebrat". To jsem samozrejme nesouhlasil. Az pozdeji jeden kamos prisel na to, kdyz to bylo zvedly, ze mam praskly siletblok mezi prevodovkou a motorem. Siletblok stal 2tisice a po vymene se to vyrazne ztisilo. Ale stejne kdyz to porovnam s kamosovou Vectrou s tim samym motorem, tak ten muj motor je furt hlucnejsi i kdyz zivejsi. Dejte kdyztak potom vedet, jestli jste na neco prisli.
Yper
Thursday 10 March 2005 - 08:26:48
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Multikárovej zvuk dělá: čerpadlo, vstřiky,hydroątely - obecně ale platí, ľe naąe motory jsou s přímým vstřikem a ten bude ve srovnání s motory s komůrkovým vstřikem vľdycky hlučnějąí. Řekl bych ale, ľe si zase aľ tak nemáme na co stěľovat, protoľe 1,9 D ©áde je po pár letech provozu mnohem větąí klapálek.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Thursday 10 March 2005 - 08:28:11
Host
2riwal:já to nenaąel
2scully: jak se jmenuje ta přísada? já tam nic takovýho nikdy nedával
[ Upraveno Čt bře 10 2005, 08:37 ]
riwal
Thursday 10 March 2005 - 08:39:09
Host
Hmm vono to bude vnořený pod jiný téma, protoľe se to k tomu zvrhnlo, ale Yper teďka vcelku hrnul to k čemu se tam doąlo.
klubo
Thursday 10 March 2005 - 08:40:50
Host
2yper: je pravda ľe kámoą má paľouta nějakou 306 nebo co a v tom 1,9TD ale to dělá tak ukrutnej bordel! asi 3x věčí neľ moje astra ale mě jde o to sem jel stejnou astrou co mam já (3dv X20dtl) akorát o rok novějąí a s najetejma 120tis (jistejch) a to bylo úúúúplně jěco jinýho, já myslel ľe jedu v benzínu....
Yper
Thursday 10 March 2005 - 08:52:58
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
V pořadí náročnosti práce a finanční zátěľe doporučuji kontrolu v tomhle pořadí: vstřiky, hydroątely, čerpadlo.
Vstřiky dělají velkej bordel! Kaľdopádně jako první bych zkusil koupit aditivum do nafty, které čistí celý vstřikovací systém a hlavně ony vstřiky - chce to ale zvýąit dávkování a hodně jezdit, aby se to vyčistilo. Případně je seřídit - pokud to jde?! - kontrola vlastního vstřiku v návaznosti na polohu pístu před HÚ - (ŘJ).
Pak přidat to aditivum do oleje, které zajistí, ľe vľdy nějaká lepkavost mezi hydroątely zůstane.
Nakonec pak to čerpadlo - to ale není levná záleľitost - repas!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Thursday 10 March 2005 - 08:59:13
Host
no ty vstřiky kdyľ se vyndaj tak by to mělo jít nějak zkontrolovat nebo seątelovat, jenľe kdo mi to udělá? A hlavně kolik to bude koątovat.
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1275 sec,0.0993 z toho dotazů.