• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
facelift
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vectroshomeles
Wednesday 09 March 2005 - 10:49:22
Host
Nazdar odborníci, nevíte někdo o dobrým opel vrakáči?
Přestavuju si předek na facelift a potřebuju někde sehnat zápojnice do těch nových světel. Jsem od Brna, tak doufám ľe pro ně nebudu muset jet aľ do Prahy.
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 11:11:18
Host
no tak to je zrovna věc kterou skoro nikde nemaj a straąně blbě se schání, ale kdyby někdo opsal vąechny čísla co sou na tom novym konektoru tak bych to moľná sehnal (nový)
opel.vectra
Wednesday 09 March 2005 - 11:12:56
Host
Zdar, zkus Odkaz . Jsou sice z Prahy, ale nechal jsem si posilat na dobirku ventilator a super! Muzu jen doporucit. NEO - Brno
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 13:11:55
Host
no mě právě v bennettcarsu řikali ľe kdyľ se tam objeví vectra s novejma světlama tak první sou pryč konektory....
Anonymní
Wednesday 09 March 2005 - 13:44:41
Host
V Bennetu jsem to zkouąel ale řekli mi ľe mě je prodaj jen s celíma světlama:((((
riwal
Wednesday 09 March 2005 - 13:59:35
Host
A za kolik ?
Rudy
Thursday 10 March 2005 - 08:26:27
Host
Jestli ti jde o zapojení čirých světel,tak bych to vůbec neřeąil,uľ jsem to tady někdy popisoval včetně pořadí zapojení,ale stačí si jen koupit plochý konektory(8x samice 3,5mm) a odstřihnout ten kulatou velkou propojku a na dráty jednotlivě přidělat ty 3,5mm konektory a nacvakat je přímo na ty lampy.Je to práce tak cca na 10 minut.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1702 sec,0.1365 z toho dotazů.