• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
x30xe MV6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vvdd
Monday 07 March 2005 - 12:12:26
Host
Při dosaľení 4500 otáček začne vynechávat. Diagnostika píąe snímač otáček - nízký nebo ľádný signál. Tohle čidlo bylo měněno 3x za sebou, vydrľí vzdycky tak 500 km naprosto v pohodě, pak to začne vynechávat při 5500 a pomalu se to zhorąuje. Po výměně za nové opět na 500km v pohodě a příběh se opakuje. Mám podezření na vadnou řídící jednotku. Je to moľné? Můľe to ta jednotka odpalovat?
Druhý problém je s digi klimou. Funguje určitou dobu (asi) normálně, potom se to zblázní a začne na mě foukat studený vzduch z venku, přestoľe nastavím teplotu na 27°C, kdyľ to pak hodím na HI, začne topit. Diagnostika nepíąe nic. Typuju to na tu řídící jednotku. Nenapadá vás jeątě nějaká jiná moľnost? Dík za kaľdou radu.
Asi budu muset navątívit nejaký autorizovaný OPELCLUBRENBAUSERVIS....
NIO
Monday 07 March 2005 - 17:40:17
Host
to cidlo muze byt neco v jednotce. zkus oplaky at ti nahraji novy soft do ECU.
zkontrolovat vsechny kabely od cidla.

ta klima, vem to taky na TECH2 at ti ji zresetuji, nebo to pri zapnutych kontrolkach zresetuj sam. pri tech kontrolkach zmacknout najednou AUTO + OFF a uslysis jak se resetuji klapky.

Email
ICQ 26338144
vvdd
Monday 07 March 2005 - 21:29:04
Host
Dík moc, zkusím Andreje, na Kladno to mám kousek. Kdyby měl někdo po ruce kontakt, hoďte mi ho, prosím, do mailu.
Jeątě jednou dííííky.
Email
vvdd
Tuesday 08 March 2005 - 23:53:42
Host
Riwi dík.
Anonymní
Thursday 10 March 2005 - 09:57:52
Host
S tou klimou to muze delat cidlo venkovni teploty. Mel jsem obraceny problem, kdyz jsem nastavil LO, malem jsem zmrznul a pri 16-ti me to zacalo fenovat. Stacilo vymenit to cidlo vpredu v narazniku (cca 400). Vranoch
vvdd
Thursday 10 March 2005 - 23:39:12
Host
Venkovní mám nové, to staré ukazovalo na MIDu aktuální teplotu v Moskvě . Reset klapek jsem taky dělal. Moľná vnitřní čidlo, moľná ECU...Uľ jsem domluvený s Andrejem, jak bude mít chvilku, mrkne na to.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2007 sec,0.1613 z toho dotazů.