• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Motor - Astra1.600 - 55kW 8V
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jawet
Tuesday 08 March 2005 - 11:15:39
Host
Taky mám Astru G caravan X16SZR. Mám ho zatím 4 měsíce, tak nemůľu moc hodnotit, ale spotřeba je určitě nízká, 6 - 7 litrů teď v zimě při plném zatíľení, podle toho jak spěchám. Ale já jsem kliďas a nehoním to, tak mi ani moc nevadí, ľe to auto je dost líný. Hodně jsem četl, ľe tyhle motory se kazí málo, tak doufám, ľe to bude pravda. Víc zatím říct nemohu, vąe ukáľe čas
TOMas
Thursday 10 March 2005 - 09:56:15
Host
Ta moje spotreba mi prijde dost vysoka. Bublal jsem si to po dalnici 110km/h, s lhkou nohou a spotreba 7,4. Taky jsem si vsimnul, ze ten budik s teplotou se na tech provoznich 80 stupnu dostal az za 25 minut (!!), a pak to slo zase dolu. Mozna, ze je chyba v termostatu a muze to souviset s to spotrebou ...
riwal
Thursday 10 March 2005 - 09:58:56
Host
jj souvisí, motor je studenej.
TOMas
Friday 11 March 2005 - 09:33:24
Host
Jaka je vlastne spravna (bezna) provozni teplota ? Ja se dostanu (podle budiku) jen na 80°... Nekde jsem tusim cetl ze by to melo byt 90 - 95°
TOMas
Friday 11 March 2005 - 09:34:05
Host
Jaka je vlastne spravna (bezna) provozni teplota ? Ja se dostanu (podle budiku) jen na 80°... Nekde jsem tusim cetl ze by to melo byt 90 - 95°
pr»ka
Friday 11 March 2005 - 09:41:31
Host
Teplota by měla být myslím 89 nesmí ti padat jenom např. kdyľ je velká zima a topíą a jedeą z kopce téměř bez plynu tak trochu klesnoput můľe jestli ti ale lítá hodně dolů tak je to termostat a vyměň ho v létě bys to moľná ani nepoznal ale v zimě je to jasný
Anonymní
Friday 11 March 2005 - 09:44:37
Host
V pondeli jsem objednanej na vymenu termostatu do servízu. Potrebuju se zbavit te vysoke spotreby - viz. moje prispevky vyse... Tak doufam, ze to bude opravdu prkotina s termostatem.
TOMas
Friday 11 March 2005 - 09:45:15
Host
ten predchozi anonymni prispevek byl muj...
pr»ka
Friday 11 March 2005 - 09:48:12
Host
Jeątě jsem si vąiml , ľe píąeą za jak dlouho se ti zahřeje voda.Riwi někde psal ľe za 5km.Nevím jak jazdí , ale já jezdím spíą pomaleji moc nevytáčím a při -10 řekněme jsem na 89 za 7km pokud ti to trvá déle tak je to termostat.Ty ho vlastně můľeą vyndat a vyzkouąet dal bych ruku na to ľe bude hyn
TOMas
Friday 11 March 2005 - 09:53:32
Host
Jo, mam tu prirucku "Jak na to", neni to tak slozite, pouze me stve, ze se musi sundat rozvodak a pak tam doporucuji dat novy. Navic venku mrzne, takze to necham na ten servis a necham udelat i diagnostiku motoru. At mam klid...
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2183 sec,0.1696 z toho dotazů.