• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní nárazník VeBe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Aka
Monday 07 March 2005 - 07:54:22
Host
Ahoj,
jak je přidělaný zadní nárazník VeBe (rok 96´)? Měl jsem ho v laku, bohuľel jsem ho nesundával já, takľe nevím, jak je přidělaný. A z obou boků je teď takový odchlíplý, mně to přijde, ľe jsou tam z boku takové zacvakávací pazmeky, ale docvaknout to uľ nejde (předtím do přesně lícovalo). Nevíte někdo? Nebo by se ąiknul nákres nebo něco, abych ev. mohl koupit nové. Díky.
Yper
Monday 07 March 2005 - 08:12:13
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jedna z nejlehčích věcí, která jde na VéBé demontovat. Alespoň tedy na Caravanu, ale sedan to bude asi mít stejné. Kdyľ otevřeą kufr, tak na jeho spodním okraji zvenčí uvidíą plastové ąrouby-s velkou půlkulatou hlavou na nástrčku TORX (asi 5x). Povolit a sundat. Pokud to budeą dělat doma, tak je lepąí pak sundat postupně zadní kola - snaząí přístup - a v podběhu směrem k nárazníku je ąroub s torxem. Ten povolit a vyndat na kaľdé straně. Nárazníl pak zezadu trochu roztáhneą a je z auta dole.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Aka
Monday 07 March 2005 - 09:41:53
Host
Aha, dík. A zacvakává se to tam někde z boku ke kastli?
Papír
Monday 07 March 2005 - 14:22:35
Host
Já jsem ho tam nenacvaknul ,ale pomalu nasunul do těch černých pacek.
NIO
Monday 07 March 2005 - 17:22:02
Host
To Yper-it: jako i ja,kdyz to nekomu pisu, jsi na dve uchyceni zapomnel
spodni uchyty dole 2x k celu.


Email
ICQ 26338144
Yper
Tuesday 08 March 2005 - 07:55:27
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo sorry, zezadu, dole pod nárazníkem jsou dvě packy, které jsou přichyceny k zadnímu čelu - kdyľ se sehneą, tak jsou vidět.
Já na ně nezapomněl úmyslně či z nedbalosti, protoľe je neřeąím od té doby, co ľenu naboural jeden vocas s dodávkou. Na nárazníku to vidět ani moc není, protoľe vąe vytlumila polystyrénová vloľka v něm, ale packy vzaly za své!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Praetor
Tuesday 08 March 2005 - 13:41:07
Host
o vejkende sem vez rodinu na hory, pekne rozjetej, zbejvalo poslednich 50m k chate, sem mel radost jak vekca jede. predemnou stoji auto a nandavaj retezy, pomuzu jim je nandat. a pak ze si covu a rozjedu se z rovinky ...jen co se auto pohnulo, staly se z nej sane a prdel sem oprel do zaveje vypada to ze se vytrhly na levy strane obe uchyceni :/
NIO
Tuesday 08 March 2005 - 17:48:36
Host
Praetor napsal ...
o vejkende sem vez rodinu na hory, pekne rozjetej, zbejvalo poslednich 50m k chate, sem mel radost jak vekca jede. predemnou stoji auto a nandavaj retezy, pomuzu jim je nandat. a pak ze si covu a rozjedu se z rovinky ...jen co se auto pohnulo, staly se z nej sane a prdel sem oprel do zaveje vypada to ze se vytrhly na levy strane obe uchyceni :/


neves hlavu . vsechno jde opravit a i navarit novy uchyty.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3174 sec,0.2725 z toho dotazů.