• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svítí porucha ABS
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Drak
Saturday 09 February 2008 - 13:11:54 Citovat
Host
Ahoj,
udělal jsem takovou bezva věc zvedl jsem auto na hever a potřeboval jsem nastartovat.
Po nastartování se mi protočilo přední kolo i když jsem měl neutrál a začala svítit kontrolka ABS,neví někdo jak odstranit tu chybu aby mi nesvítila na přístrojovce.
Akorát jsem zkoušel odpojit baterku bylo mi jasný že to nepomůže doufám že nebudu muset na počítač.(Opel Zafira 1.6 16V r.v.99)
Jde to nějak odstranit?
Díky za rady.
Martas
Saturday 09 February 2008 - 13:16:29 Citovat
Host
ABS by melo zhasnout samo (jen pytle se musis "zhasnout" diagnostikou), jako prvni zkontroluj konektory od kol.
Drak
Saturday 09 February 2008 - 13:22:52 Citovat
Host
Divný mám auto 1rok a ABS vždy fungovalo nikdy nesítila závada až teď jak jsem to zvedl že by najednou odešly nějaký konektory?
Martas
Saturday 09 February 2008 - 13:27:25 Citovat
Host
No je to prvni co napadne jsetlize se zavada projevila pote, co jso auto zvednul - natahly se draty ke kolu. Pricin myze byt vice, ale to zkontrolovani konektoru (prostriknuti kontaktolem atd ...) je to prvni co muzes udelat.
freez
Saturday 09 February 2008 - 13:38:13 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Drak: jenom se zeptám co jsi tam vlastně kutil že jsi to zvedal ? nemohlo se ti stát že si nějakým způsobem odehnul celý držák snímače ? čidlo je na držáku a když bude moc daleko nebude to makat , pak také kabel k němu jak psal Marťas, záleží co jsi tam děla , bylo to levé a nebo pravé přední kolo ? máš v Zafiře i TC ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Drak
Saturday 09 February 2008 - 13:45:07 Citovat
Host
Tak díky kluci už je to v cajku pročistil jsem konektory a zapojil zpátky,porucha pořád svítila až když jsem projel auto tak zhasla a je to ok.Auto jsem zvedal páč jsem se chtěl na něco podívat a to bude v dalším vlákně kua samej problém.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1858 sec,0.1436 z toho dotazů.