• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neznačkový servis
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Roman
Wednesday 15 September 2004 - 18:52:45
Host
Nemáte někdo tip na sluąný neznačkový servis na VectruB v Praze ? Nejlépe Praha 2,4,10 ale jinak se přizpůsobím. Potřebuji servisní prohlídku v 60.000 km.

Dík.
klubo
Wednesday 15 September 2004 - 20:07:02
Host
A proč chceą neznačkovej servis? Myslíą ľe to bude levnějąí? Mě to třeba za to určitě nestojí.
riwal
Wednesday 15 September 2004 - 21:32:06
Host
Kecy prdy, značkovýmu servisu za prohlídku ani vorla !!!
Jinak předpokládám, ľe uľ je to ze záruky a zápis do servisní kníľky je Ti buřt. Jestli je to tak, moh bych Ti poradit soukromej servis kam chodim já. Jsou to kámoąi, takľe by neměl bejt problém. Samozřejmě je důleľitý co od toho očekáváą - co na tom chceą udělat. Jinak servis je v Horních počerkách.
Lib
Thursday 16 September 2004 - 08:18:41
Host
No ja v autorizaku byl a co nevidet me to ceka znova (po 105t) a nevim jestli tam mam jit nebo zkusit neco jinyho ... znamy nemam Docela rozumni mi pripadli v temposervisu ...
riwal
Thursday 16 September 2004 - 08:44:42
Host
Jo bez známej a kamrádíčků jseą hoąo vyřízenej a vąude Tě vodrbou.
Lib
Thursday 16 September 2004 - 09:04:41
Host
ale tak hrozny to zas neni, staci si prosadit svoje - ze chces u toho byt. Auti do tedka chodi jak hodinky a ze jinej nez opli servis nepoznalo (teda az na vylozeny drobnosti). A jestli myslis vodrbani co se tyce penez - co uz, jak sem mohl nejednou poznat, i kamaradicci dokazou pekne vodrbat
qpc
Thursday 16 September 2004 - 11:43:32
Host
na P10 je na Maleąické ulici kousek od té malé SHELL pumpy servis jen na OPLY.J8 teda taky upřednostnuji soukromé dílničky..
qpc
Thursday 16 September 2004 - 11:45:27
Host
No,ale připrav si i tak prasátko,v 60tis se dělá rozvodák,2 klady,3 kladka s pumpou,olej,filtry a pár drobností okolo...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2743 sec,0.2280 z toho dotazů.