• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zamcene dvere
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
asta
Monday 12 November 2007 - 20:16:14 Citovat
Host
Zdravím Vás. Predem píšu že vím že se to tu již mnohokrát rešilo a taky jsem se snažil všechno precíst, ale stále z toho nejsem "moudrej". Dneska vecer jsem prijel domu vystoupím, zamknu dálkou, ale odemknout jsem už musel klícem (jen ridicovi a páté dvere). PP a PZ dvere jsou zamcené na závoru a nemužu je odemknout (ani klícem/ ani dálkou a cudl nejde vytáhnout). LZ mi již cca 3 dny nereagovali na zamykání vubec, tak jsem je provizorne zamykal rucne - "zamácknutím cudliku". Kde je asi problém? Že by odešli dva motorky/serva najednou se mi zdá nepravdepodobné

zafira 1.8
JOB
Monday 12 November 2007 - 20:48:25 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Sice píšeš že jsi to celý pročetl ale asi né dost pozorně. Problém bývá v mikrospínačích a né v motorech.

Odkaz

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

asta
Monday 12 November 2007 - 21:29:06 Citovat
Host
Ono je toho tady o poruchach centralu pomerne hodne. Dekuji za odkaz, koukl jsem na pojistku a byla spalena, dal jsem novou a vse se odemklo - az na ty LZ co nefunguji uz asi 3 dny.

Takze tam asi mam hledat ten problem, co si za to muzou v servisu asi tak rict.

Jeste jednou diky, zitra rano totiz musim se svym 8-tydenim synem po doktorech a bylo by celkem neprakticke ho davat do sedacky stazenym okynkem.
JOB
Monday 12 November 2007 - 21:46:39 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
asta napsal ...

Ono je toho tady o poruchach centralu pomerne hodne. Dekuji za odkaz, koukl jsem na pojistku a byla spalena, dal jsem novou a vse se odemklo - az na ty LZ co nefunguji uz asi 3 dny.

Takze tam asi mam hledat ten problem, co si za to muzou v servisu asi tak rict.

Jeste jednou diky, zitra rano totiz musim se svym 8-tydenim synem po doktorech a bylo by celkem neprakticke ho davat do sedacky stazenym okynkem.

No netuším co si můžou v servisu říct,ale jestli to máš zavřený na závoru tak to není žádná sranda.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Yper
Tuesday 13 November 2007 - 07:48:34 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Do servisu s tím zatím nejezdi. Máš ještě jedny zadní dveře a těmi dítě naložit můžeš.
Jinak zkus na dveře pobouchávat a současně zamykat a odemykat. Za tuhle situaci může především nastoupivší zima. Je to ale tak jako tak rozbitý mikrospínač, jen ta zima na něj ukázala jako na vážný problém.
V okamžiku, když se ti to odemkne, tak musíš sundat čalounění dveří a odpojit napájecí konektor a dveře zamykat postaru - jako škodovku ručábo - do doby, než buď centrálko se zámkem vyjmeš a opravíš a nebo než ti to udělají v servisu.
Mně např. pomohlo to, že se jednou udělalo teplo a shodou okolností jsem zaparkoval mimo krajnici vozovky a stál jsem levým bokem výš než pravou stranou - a najednou to zafungovalo-okamžitě jsem nechal dveře odemčené a centrálko odpojil. Byly to LZ dveře.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
asta
Thursday 15 November 2007 - 00:02:36 Citovat
Host
Jo zitra odpojim ty LZ dvere, snad to provizorne pomuze.

Ikdyz, zjistil jsem ze tam bude asi problem s kabelama v pruchodce ("prelamane" kabely), protoze mi nejde stahovat ani okno v tech LZ. Myslite, ze by to mohla byt pricina toho vyse zminovaneho problemu s centralem?
KopA
Thursday 15 November 2007 - 18:23:31 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
No jestli se ty inkriminovane dvere casto oteviraji (napriklad kvuli te detske sedacce) tak prelamane kabely v pruchodce jsou velmivelmialevelmi pravdepodobna zavada.

Ja treba zadni dvere neoteviram vubec, u spolujezdce asi tak jako kufr (tak 1x za mesic), u ridice 30x za tyden ale na nich zase nic nepouzivam. Kolem a kolem me vsechno funguje bezvadne uz tretim rokem co auto mam (r.v. '98) a jestli neco nefunguje tak o tom ani nevim (asi to ani nepotrebuju protoze to zjevne nepouzivam). ?lola _;

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2315 sec,0.1702 z toho dotazů.