• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega b 2,5v6-cira svetla
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brenky
Wednesday 14 January 2009 - 18:10:15 Citovat
Host
kluci...HELLA svetlum se bohuzel nic nevyrovna....i kdyz tam nacpete HIDky..ta cocka je proste jinak postavena a nedokaze tak dobre svitit.
KopA
Wednesday 14 January 2009 - 22:49:46 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
JardaB napsal ...

Taky zrovna premyslim o techto Odkaz k te cerne OB by se mi docela hodily. Nevi nekdo - sviti to lip nez cira DEPO ? Ja mam v tech DEPO HID a taky nic moc, ale uz se to celkem da.


Sonar je určitě lepší než DEPO, tvrdí to povícero lidí co mělo DEPO a potom Sonar.
Jen bych si zjistil jestli ty černý maj homologaci. Maj černou i parabolu? (nebo je to odraz) a to se mi nějak nezdá že by prošlo zkušebnou.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
masie
Thursday 15 January 2009 - 00:10:20 Citovat
Host
Dlouho jsem resil problem u me stare omegy B,kde jsem mel cirou optiku Hella.Byly trosku zaprasene cocky ,ale jinak ok.V destivem pocasi hruza.Dnes mam Omega C a origo xenony Mohu rici,ze je to diametralni rozdil a cirou optiku typu Hella ci Depo bych jiz do auta nedal . Radeji si priplatit o par tisic a koupit si xenony.

[ Upraveno Thursday 15 January 2009 - 13:15:28 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2341 sec,0.1884 z toho dotazů.