• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna žárovek předních světel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomáš h
Sunday 22 July 2007 - 17:24:44 Citovat
Host
čau lidi potřeboval bych poradit, jak se dostat do světla abych vyměnil žárovku........mám vectru B 96 rok.
qpc
Sunday 22 July 2007 - 22:57:06 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
jestli myslíš levou stranu,tak tu černou krabičku co je před baterií vytáhni směrem nahoru,je nasazená jen na kolejničkách..I tak budeš potřebovat trošku šikovné prsty..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


silverghost
Monday 27 August 2007 - 11:55:28 Citovat
Host
qpc napsal ...

jestli myslíš levou stranu,tak tu černou krabičku co je před baterií vytáhni směrem nahoru,je nasazená jen na kolejničkách..I tak budeš potřebovat trošku šikovné prsty..

to qpc:
Včera večer mi bouchla celá levá strana. H1 šla jako po másle, ale H7 ani zaboha. Takže jsem dojel na mlhovky. Dnes se na to jdu podívat, pravou stranu jsem již měnil (10vteřin a hotovo), ale vlevo mi to nejde vyndat,ruce už mám poškrábané jako chovatel koček!
Tady se teda u Oplů pěkně vyznamenali


[ Upraveno Monday 27 August 2007 - 11:57:57 ]
Cesťák
Monday 27 August 2007 - 15:52:21 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Vytrvej! Pravá strana jde blbě a H7 supr blbě. A to mě ty H7 docela pravidelně odcházely. Ale jeden čas jsem jezdil s MEGANem a tam to prostě nešlo. Dělali to tak, že auto šlo na hever, sundala se plastová vložka z blatníku a pak se měnily žárovky. Když jsem platil, potichu jsem plakal a vzpomínal na starou dobrou VECTRU. Pokud máš doma někoho s malýma šikovnýma prstíkama, tak jej zmermomocni, půjde mu to líp. A jak už psali přede mnou, nezapomeň vytáhnout ten blázinec mezi světlem a baterkou. _;

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Lib
Monday 27 August 2007 - 16:59:13 Citovat
Host
a když bude nejhůř, tak baterku ven. Mimochodem mě se spíš než u baterky blběji mění na druhé straně, neb tam jsou zrovna velice vtipně a šikovně trubky klimy

[ Upraveno Monday 27 August 2007 - 16:59:53 ]
silverghost
Monday 27 August 2007 - 17:47:30 Citovat
Host
Pravá strana je čajíček - to už zvládnu i po tmě. Ale u té baterky .
Já se tam tlapou dostanu,ale je tam nějak divně (asi opačně) zaháknutý ten drátek,či co to tam drží tu patici __; ! Takže mne čeká bobřík trpělivosti. Ale dnes neee. Byl jsem na houbách a jdu kuchtit - vepřové na houbičkách, nové brambůrky a tatarka...mňam

VeBe 1,8i 16V, 97
nejlepší ročník, hned po mojí přítelkyni
silverghost
Tuesday 28 August 2007 - 09:46:06 Citovat
Host
2 lib:
Ještě jeden skromnej dotaz - odešla levá potkávačka.
Zapnu 1 -svítí jen obrysovky.
Zapnu 2 - svítí pravé potkávací světlo, ostatní žárovky na celém autě slabě žhaví - i ta co si myslím, že je prdlá
Zapnu 3 (dálková) - vpravo svítí vše tj. potkávací, dálková i obrysovka
- vlevo tma ( .
A jelikož jsem ještě ten spálenej bazmek nevyndal (ne a nejde), nevím proč to tak vše svítí - je to ochrana té druhé dobré žárovky, aby se neupálila, nebo se podělalo něco jiného?
H 7 je přece jednovláknová, tak by neměla ani žhavit


[ Upraveno Tuesday 28 August 2007 - 14:27:37 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2032 sec,0.1556 z toho dotazů.