• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra doplňky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ta»ka
Thursday 24 February 2005 - 09:52:57
Host
Dobrý den, poradil by mi někdo, kde koupit doplňky? Sháním sí»ovou mezistěnu a autopotahy (boční airbag). V Opel prodejnách jsem byl ale ty ceny! Nemáte tip na levnějąí nákup? Předem vąem moc děkuji.
NIO
Thursday 24 February 2005 - 18:53:26
Host
autodoplnky.cz

vybrat auto a pka autodoplnky a firmu Mikra
Petr Astra G
Thursday 24 February 2005 - 21:19:24
Host
Taky sháním potahy na boční airbag,ale na těch autodoplňkách jsem nic takového nenaąel. Neví nekdo jeątě o něčem? Vąem dík.
klubo
Thursday 24 February 2005 - 21:44:24
Host
na co potahy? ty jezdíą v montérkách?
ta»ka
Friday 25 February 2005 - 09:53:32
Host
V montérkách opravdu nejezdím, ale náą ąpunt toho dovede hodně a naąe fena jeątě víc! Určitě uznáą, ľe je lepąí sundat jednou za čas potahy a vyprat je, neľ pouľivat ty různý "odstraňovače".
2NIO myslíą, ľe ta uni sí»ka za cca 400,- Kč splní účel stejně jako ta co mi nabízeli v Auto zralý za cca 5tis.? Není tam nějaký problém s uchycením (nerad bych neco přivrtával ) a ten rozdíl v ceně je propastný!
Jo jinak tip na područku co jsem naąel v jiném článku byl super - sedí jak prd.. na hrnci a s dobírkou to bylo 1.046,- Kč. Co já bych si počal bez vás vąech páni rádci diky za daląí tipy..
Kanec
Friday 25 February 2005 - 12:33:48
Host
Potahy snad mají v kaľdých autodoplňkách nebo v prodejnách ND, dej si bacha na "certifikaci" potahů, aby je bylo moľno pouľívat na sedle s boč. airb. Levný asi nebudou Si»ku tam snad seľeneą taky. Nemáąli jistotu vyzkouąej před koupí.
Jawet
Friday 25 February 2005 - 14:05:34
Host
Na potahy pár odkazů:
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Taky jsem to kdysi hledal. Zatím jsem ale nic nekoupil, čekám na zvýąení platu Uľ dloooouho
ta»ka
Friday 25 February 2005 - 16:16:30
Host
Díky za tipy, určitě vyzkouąím a dám vědět jak jsem dopadl. Zatím moc díky rádci
Roman
Friday 25 February 2005 - 16:23:47
Host
Sí»ovou mezistěnu můľu poskytnout nabídněte cenu. Mám jí uľ dva roky demontovanou v gařáľi z dovezené Astry F Caravan a je mi k ničemu, původní majitelka v D asi vozila psa, protoľe tam pro změnu vůbec namám roletku. E-mail Email. Doufám, ľe nikoho nenaątvu tím, ľe inzeruju přímo v poradně, ale kdyľ na to přiąlo téma...
ta»ka
Friday 25 February 2005 - 16:48:21
Host
2Roman poslal jsem toho mailíka, díky předem za odpověď
ps. nevíte někdo, jestli je tam mezi F a G rozdíl v uchycení?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2037 sec,0.1580 z toho dotazů.